data-kategorie-"oblíbené" & geocaching-addon

Started by babi, September 09, 2011, 23:49:44

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

babi

ahoj,
právě jsem zakoupil pro verzi. a cosik se mi po instalaci nezdá.
1) v data-kategorie je jedna kategorie "Oblíbené" označená červeně a nejde nijak vymazat, nebo jsem nepřišel na to jak a rád bych se jí zbavil.
2) ještě bych měl dotaz spíše na autora addonu pro geocaching, přidat do addonu možnost co vše se má s keškama stahovat. lidi by určitě uvítali jak více logů, tak hlavně obrázků v listingu, ty mi chybí nejvíce. chápu, že je to nyní tak, aby nebyl velký přenos dat, ale i tak většina lidí kešky stahuje doma.
děkuji
  •  

Menion

#1
zdravím,
1) té se "bohužel" zbavit nedá. Je to kategorie, jejíž body jsou snáze přístupné z jiných míst aplikace a pravděpodobně pro ní najdu ještě další využití časem
2) to spíše tedy do topicu týkající se addonu (viewtopic.php?f=26&t=549) přímo na Arcaa
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

babi

#2
ad 1) já ti nevím ,) podle mě je to zbytečné-když už aplikace má mít přístup do nějaké kategorie, tak do všech. vytvářet "speciální" kategorii mi příjde nelogické. člověk má více kategorií pro různé účely a tohle tam jen tak nějak "překáží."
  •  

Menion

#3
no ta speciální je pro rychlí přístup k bodům v ní uložené při zadávání lokací. Je to praktické protože prostě pár nej míst máš vždy po ruce - pro vyhledávání, hlavně pro navigaci, atd ... a navíc jsi jediný kdo si stěžuje ... pro zásadnější změny potřebuju více kritiky ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

babi

#4
ne né, jako kritiku jsem to nemyslel, jen se v tom snažím najít tu správnou logiku ,)
dobrá dobrá dobrá :D tak ještě jinak skusím popsat kde tím směřui. Když už tato kategorie slouží pro rychlý přístup k bodům, co takhle do vlastností každé kategorie přidat možnost "oblíbené?" Aby šlo tuto vlastnost nastavit těm kategoriím, které jsou teda moje nej. Odpadla by tak možnost mít pouze a jen jednu kategorii "oblíbené" do které by uživatel musel kopírovat i třeba jiné poi, které má v jiných kategoriích (duplicitní poi, atd).
BTW, moc nás rozmazluješ s tím, že tak aktivně bereš v potaz nápady lidí, pak si i já vymýšlím samé hlouposti :D
  •