Turistické mapy

Started by thirdknown, January 10, 2012, 16:45:46

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

thirdknown

Ahoj,

existuje nějaká legální alternativa k získání offline turistickým map ČR (vč. turistických značek, neznačených cest apod.), které by fungovaly v Locusu?

Kdyby se Shocartí mapy/cyklomapy prodávaly, hned bych si je koupil - za rozumnou cenu.

Škoda, že v ČR není něco, jako freemap.sk (graficky se mi líbí mnohem víc Shocart, ale na Slovensku maj aspoň něco).
  •  

Menion

#1
osobně bohužel nevím, ale třeba není čas Shocart offline map daleko ... kdo ví :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

thirdknown

#2
To doufám a doufám, že tohle čte někdo ze Shocartu :-).
Online to je jasný...
  •  

babi

#3
Quote from: "menion"osobně bohužel nevím, ale třeba není čas Shocart offline map daleko ... kdo ví :)
:o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o  :o
tak to je slovo chlapa!!!!  :D
po dočkání se sw řešení rootu mého wildfire s je tohle další meta k dokonalosti!!!!!
sakra, nedá mi to se nezeptat: něco podrobnějšího by šlo prozradit??? prosím, prosím, prosííím  :oops:
  •  

Menion

#4
nic moc podrobnějšího bohužel prozradit nemůžu ... ale pracuje se na tom, chtěli bychom to mít do sezóny hotové a bude to i pro mě překvapivé řešení :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lokutus

#5
Než Shocart zamezil stahování do offline, tak to už někdo mohl stáhnout, hledal jsme mapy, ale nenašel jsem podrobnou mapu pro celou Českou republiku...
Slováci to maj a nedělají s tím problém(zatím)....
  •  

Menion

#6
no pointa je spíš ta, že stahování nikdy nebylo povoleno ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

babi

#7
v mobacu to kdysi šlo, poté to shocart zarazil. určitě se na netu potulují mapy čr z té doby.
každopádně jsem hodně zvědavý jak to tady se shocartem dopadne. a hlavně šli za to budou chtít penízky a kolik. né každý máme datové tarify a tohle by se hodilo.
btw menione, nezkoušel jsi kontaktovat mapy.cz? ty mají také pěkné turistické mapy.
  •  

Menion

#8
mapy.cz mají mapy od planstudia ... s nimi jsem za dobře, protože jsem pro ně (no stále ještě trošku dělám) dělal SmartMaps ... takže mapy z mapy.cz ... no, nebudu nic prozrazovat ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

babi

#9
:D máme se ještě na co těšít! držím palce!
  •  

HoradricCZ

#10
tak kdyz sem videl mapy.cz jako snad mozny zdrov do budoucna, tak sem koupil Pro verzi :D
jinak dik za dobrou praci, aplikace skvela a snad "no, nebudu nic prozrazovat ;)" znamena ze se brzo dockame :D
  •  

Menion

#11
:)

ono je hlavně důležité aby se jim locus zdál jako výhodný partner. Jinak jsem celkem malá ryba proti firmám jako je seznam nebo shocart. Každopádně vypadá že Locus se líbí a zájem o něj je a výsledkem je že i tyhle firmy mají zájem o nějakou spolupráci s locusem. Každopádně Shocart to myslí evidentně vážně http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

HoradricCZ

#12
tak mala ryba nemusi znamenat nekvalitni, snad jim to dojde :D
ono 10000+ stazeni a hodnoceni 4.8 na Marketu mluvi za sebe ;)
no i kdyby byl "jenom" ten Shocart na offline (ano to jenom je ve velkych uvozovkach) tak by to byl dalsi krok k dokonalosti ;)
  •  

Lugen

#13
Dobrý den, chci se zeptat,zda-li se plánuje podpora map formátu ozfx3, tedy pro oziexplorer. Program je jinak velice povedený, musím vyseknout poklonu Vaší práci, v porovnání s ostatními turistickými navigacemi pro android je opravdu o hodně dál.
  •  

Menion

#14
Zdravím,
  autorovi OziExploreru jsem psal, ale dle očekávání žádná reakce. Podpora by byla hezká ale šance je tak 1%. Je ptořeba využít ěnjaký stávající systém pro převedení map, tedy například mapc2mapc program, případně nějaký převod do obrázku + kalibrační soubor a následně export do něktého z podporovaných Locus formátů
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •