Navigace na výchozí souřadnice místo finálovek

Started by petulinka1, January 19, 2012, 23:44:33

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

petulinka1

Zdravicko,
dneska pri behani po kesich jsem si vsimla jedny takovy...nemily veci. Mam mysterku, u ktery je zadanej finalni WP - v Locusu to je i videt, ikonka ma hvezdicku, je na miste finale, ale kdyz dam navigaci na ono vylustenou kesu, naviguje me to na vychozi souradnice...Viz screen v priloze... Verzi Locusu  mam free, 1.16.1, zkousela jsem i 1.16.1.1 ale, vysledek stejnej... Is it bug or feature? Nebo je to chyba nekde mezi mnou telefonem? :D
  •  

Menion

no pěkný .. můžeš zkusit naimportovat danou keš do locusu ještě jednou a když tam problém bude stále, keš mi poslat? díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

petulinka1

bohuzel to nedela jen u jedny kese, importovala jsem to z DB Geogeta, tak to muzu prubnout jeste jednou z GPX...

EDIT: tak asi bude chyba nekde v importu z geogeti DB, protoze pri importu z GPX to naviguje na finalovky jak ma...
  •  

Menion

možná spíše chyba u mě ... něco jsem opravil ale jelikož nemám ani Geoget databázi na testování tak jsem to neměl možnost vyzkoušet. Dneska bude release tak to pak prosím zkus, díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

petulinka1

staci rict, kousek DB klidne muzu poskytnout :)

EDIT: Haluma nedavno avizoval, ze v novy verzi GG se trochu zmeni DB (ale nevim vubec co a stejne bych tomu nerozumela :D)
  •  

petulinka1

Tak po aktualizaci se to zda OK kdyz to naimportuju z geogeti DB. Diky za rychlou reakci! :)
  •  

Menion

perfekt, není zač
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •