GC - Chyba v datu uschovani kese

Started by cz_bew, January 02, 2012, 22:53:50

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cz_bew

Ahoj.
Do Locusu exportuju data exportnim makrem GeoGetu GPXv2 ktere vyrobi GPX soubor a ten pak importuju do Locusu. Jde mi o údaje o založení keše, které se objeví ve:
"Schovano (Cache od)
 YYYY-DD-MM (owner)"    na záložce "Info".

Najednou jsem si všiml že mám u všech naimportovaných keší z GeoGetu uváděno datum 1970-01-01 (spravny_owner). Jestliže stáhnu keše přes addon Geocaching4Locus, jsou data zobrazena správně. Dival jsem se do vnitrni struktury toho XML exportovaného z GeoGetu a data tam jsou správná, ale po načtení se zobrazí špatné. GeoGet ani nic dalšího jsem teď neaktualizoval, pouze Locus.
Šlo by se na tuhle "drobnost" kouknout?
Děkuju
  •  

babi

#1
Tohle zřejmě bude někde překlep ve zdrojáku addonu. Možná špatné parsování Stringu. Java počítá datum od zmíněného data. Třeba se obrátit na autora addonu.
  •  

cz_bew

#2
Špatně pochopeno - kešky stažené do LOCUSu za pomocí addonu ukazují čas správně, špatně se zobrazuje datum u keší importovaných  z GPXka které má původ v GEOGETu. A přitom žádná aktualizace (kromě LOCUSu) poslední dobou nebyla. A dříve to chodilo ...
  •  

Menion

#3
aha, takže chyba na mě ... tak prosím jedno GPXko, nebo jen jednu keš z něj. U mě totiž vše OK při importu z PocketQuery, hnedle opravím
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

cz_bew

#4
jakmile dorazim domu, vyrobim nejake vzorove, overim jak se mi chova a jestli bude stale zlobit (vcera jsem aktualizoval locus) tak poslu.
  •  

babi

#5
jak tak na to koukám, tak mám taky u všech importovaných (dávno tomu co jsem je importoval) keší z addonu datum vytvoření 1.1.1970. nikdy jsem si toho nevšiml, až teď.
  •  

cz_bew

#6
Ahoj.

Takže jsem ještě trošku experimentoval a výsledek je takovýto:

1. GPX vytvořené v GEOGETu (exportní makro GeoGet GPX v2) importováno do LOCUSu - výsledné zobrazené datum u každé cache 1970-01-01
2. Keše načtené do LOCUSu prostřednictvím addonu "geoget database" - výsledné zobrazené datum u každé cache 1970-01-01
3. Keše načtené do LOCUSu prostřednictvím addonu "Geocaching4Locus" - výsledné zobrazené datum cache - dle skutečného založení odpovídající webu.

Pro export dat z GeoGetu používám výše uvedené exportní makro od začátku, vzorové GPXko s pár keškama přikládám v příloze.
  •  

Menion

#7
díky opraveno ... s těmi časy bude ještě problém, hlavně jak se přidalo Geocaching Live atd .... bojím se že nějakou opravou zase pokazím časy někde jinde ale určitě se to nakonec poladí, každopádně až pak na něco zase narazíš, určitě dej vědět a já to hned opravím
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Menion

#8
možnost vyzkoušet je v téhle verzi viewtopic.php?f=28&t=400#p9039
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •