Zobrazení všech waypointů ke všem zobrazeným keším

Started by cevacevikus, December 04, 2011, 16:59:00

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cevacevikus

Od mé poslední otázky na toto téma již uplynulo hodně času, nových verzí a taky jsem se díky nové debetní kartě dostal ke koupi Locusu...

Nyní po vydání addonu pro načítání keší z Geogetu vyvstává opět otázka, zda se mi a nebo případně obecně nám, náročnějším uživatelům, nepodaří Tě přesvědčit o přidání této funkce (Ano, jsem si vědom, že by to nejspíš znamenalo úpravy v databázi a jsem si vědom, že s tím asi otravuji až moc často :oops: )

Jde mi tedy o zobrazení všech waypointů ke všem zobrazeným keším, teď se musí waypointy zobrazovat pro každou keš zvlášť (i když jdou pro danou keš načíst všechny najednou, musí se to opakovat pro více keší).

Přes GPX (exportované tak, abych měl název a popisky waypointu tak, abych se v tom vyznal) jsem to řešil samostatným importem waypointů do samostatné kategorie a prostě s tím žil, že to tak je. S novým addonem se mi už nechtějí waypointy exportovat-importovat zvlášť... Vlastně už nemám chuť vůbec používat na cokoliv GPX soubory, když to jde přes addon a Locus API tak rychle...

Windows Mobile zařízení na kterých beží PocketDrake pomalu, ale jistě umírají a Locus je zatím jediná rychlá aplikace, s hodně mapovými podklady, hlasovou navigací, offline, uživatelsky příjemná se kterou se dá na adnroidu pohodlně kešovat, ale k dokonalosti pro kačery co loví nejen tradičky a luští do šuplíku chybí už snad jen ty waypointy...

Nechám se překvapit, jak se to tu bude vyvíjet  :?:
  •  

Menion

#1
no já nevím ale jestli ti jde jen o to, načíst najednou všechny waypointy pro nějakou konkrétní keš, tak to už jde. Stačí klik na ikonu keše na mapě a podržet první tlačítko
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

cevacevikus

#2
Jde mi právě o zobrazení všech waypointů ke všem zobrazeným keším... Upravím ještě první příspěvek, aby to bylo z toho jasné... O vychytávce pro jednu keš vím ;-)
  •  

Menion

tak to už taky je ;) ... stačí se podívat do Geocaching tools funkce ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

cevacevikus

Smazat, celé vlákno smazat  :oops:  :roll: Toto jsem nepostřehl jako novou funkci a tak jsem to tam už nehledal.... Omlouvám se  :oops: :-(
  •  

cevacevikus

Tak ještě nic nemazat, tato funkce nenačítá všechny druhy waypointů, ale jen finálky... Hodily by se všechny druhy waypointů (A nebo je zobrazovat dle toho co si uživatel nastaví. Kdyby byly všechny, tak by mi například často zase vadily parkovací waypointy)

Edit: Roman_Jaroměř píše o tom samém, jen to víc rozvádí.
  •  

Menion

no to je nějaká kravina, tohle má fungovat se všemi waypointy ... podle vlákna, to máš keše z toho addonu? musím to zkusit protože na keše z PQ to určitě funguje

jo ne tak blbnu, ono to wpty načítat ani nemůže .. heh, musíme to pořešit
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

cevacevikus

Po aktualizaci addonu to vypadá, že se všechny waypointy zobrazují :-)
  •