Hledání v offline vektorové mapě

Started by kajman, September 22, 2011, 22:04:36

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kajman

Ahoj,
měl bych jeden dotaz. Stáhl jsem si aplikaci Locus Free a do zařízení nakopíroval vektorovou mapu ČR pro offline prohlížení.
Bohužel v offline modu jde sice mapu prohlížet, ale nevím jak vyhledávat konkrétní město nebo ulici.
V menu je položka pro vyhledávání online a i při kliknutí na mapu získám víc informací pouze v online modu.

Je nějaká možnost jak v offline modu zprovoznit vyhledávání?
Pokud ano, rád si tento skvělý program koupím
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  i když ty informace v mapovém souboru jsou, vyhledávání zatím možné není
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

kajman

#2
Ahoj,
a je nějaká naděje (případně odhad času) kdy by se to mohlo objevit třeba v placené verzi?
Teda jestli je to vůbec možné...
  •  

Menion

#3
no to nezávisí tolik na mě. Pro vykreslování vektorových map používám knihovnu která se jmenuje MapsForge. Takže závisí jak to zapracují oni. Jelikož to dělají jako openSource projekt (zdarma) tak s tím moc nespěchají. Mají už ale udělané to, že lze vygenerovat ještě jiné soubory které se pak využijí jen pro offline hledání adres. Takže mám v plánu počkat jestli na adresách nezačnou pracovat a pokud ne tak buď to zkusím napsat sám a nebo budu využívat (a umožním stahování již vygenerovaných souborů) ty soubory a bude se hledat v nich. No a časově .. rád bych do konce roku ale nemůžu slíbit. Pokud ti jde hlavně o to hledání, tak raději zatím zůstaň u té Free verze a určitě to uvidiíš v novinkách pokud se něco takového zprovozní
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

kajman

#4
Díky za rychlou odpověď, zatím počkám.

Jinak jde vyhledávat třeba v offline klasických mapách? Pokud by tedy neměly velikost X giga
  •  

Menion

#5
není zač,

jo tak to už vůbec ne :) ty mapy jsou jen obrázky jak kdyby jsi si kreslil v malování na počítači
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Tomjezdec

#6
dobrý den, rozumím tomu správně, že offline navigace nefunguje? děkuji za odpověď Tom
  •  

Menion

#7
zdravím,
  ano, offline navigace v Locusu neexistuje. Výpočet je potřeba provést online, pak už ale internet potřeba není
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

slater

#8
Zdravim
Vie mi niekto poradit? Mam problem z locusom. Nejd mi navigovat. Uz netusim co mam robit. Stale ked hcm spustit navigaciu tak mi napise,ze locus sa nutne musel ukoncit.
Pomozte mi prosim niekto dik
  •  

Menion

#9
no rád pomůžu, ale budu potřebovat nějaký error log. Stáhni si z marketu CatLog program, spusť locus a navoď chybu. Až spadne, tak spusť ten CatLog a z menu vyber uložit. Ulož textový soubor a pošli mi ho. Taky si určitě předtím naisntaluj poslední verzi (včera byl update) a napiš mi co máš za verzi OS
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

slater

#10
prosim ta ako ti to mam poslat
  •  

Menion

#11
ideálně na mail locus(@)asamm.cz
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

slater

#12
menion
no podarilo sa mi to poslat  na tvoj mail
dufam ze ti to tam dojde.
pokial som nieco nepokaslal
  •  

slater

#13
No tak som ti to poslal na mailto:locus@asamm.cz">locus@asamm.cz
  •  

Menion

#14
díky, jen když se ptám na systém, tak by se hodilo i číslo verze a ne jen že je to android :))

jinak ta chyba která je v logu by měla být už opravená ... máš poslední verzi z marketu? 1.14.4
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •