Přerušení záznamu trasy kvůli výměně baterie

Started by pmit, September 20, 2011, 14:42:44

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pmit

Zdravím,
měl bych dotaz ohledně záznamu trasy. Často používám Locus pro záznam výletů na kole a už jsem se několikrát dostal do situace, že mi došla baterie. Když bych si koupil náhradní a měnil ji v půli výletu, lze nějak přerušit záznam trasy a po výměně pokračovat? Jestliže zapnu v nastavení použití My Tracks, a při záznamu trasy dám reboot, tak po naběhnutí telefonu My Tracks pokračuje. Když použiju interní funkci Locusu, tak po rebootu "neví", že jsem něco zaznamenával. Na té interní funkci se mi líbí možnost pauzy, což zase My Tracks nemá.

Kdysi jsem používal jinou rom a ta se často sama restartovala. Ale když jsem po naběhnutí zapnul Locus, tak mi napsal, že je nedokončený záznam trasy, jestli chci pokračovat. Teď se toto neděje a nebo je to jiný typ restartu, nevím....

Používám placenou verzi, v tuto chvíli 1.13.1

Jinak super program, moc díky za vývoj  :D
  •  

boboC550

Nazdar, nad podobnou situaciou som sa zamyslal aj ja, zatial k nej ale nedoslo. Neslo by to ale spravit tak, ze by bolo mozno spojit dve rozdielne trasy dokopy? To znamena, ze pred vymenou baterky by som normalne trasu ulozil a po vymene nahraval trasu dalsiu. A na konci by som ich manualne spojil, takze by vznikla len trasa jedna.
Inak potvrdzujem, ze z Locusu sa stala jednoznacne najlepsia mapova aplikacia napriec viacerymi platformami a drzim palce do dalsieho vyvoja. A nech sa peniazky sypu, lebo autor si ich zasluzi.  :ugeek:
  •  

Menion

pmite: myslím že když dáš pauzu a pak vypneš telefon, tak pak při znovu nahození locusu po výměně baterie by se ti měl locus ozvat že je k mání nedokončený záznam a jestli chceš pokračovat. Zkus ale jsem si téměř jist, že by to mělo fungovat

bobo: spojování tras už tam je ;) ... stačíá v obrazovce správce tras, označit trasy které chceš spojit a pak poslední tlačítko na spodním panelu ;) ... a děkuju za chválu, jsem rád že se líbí, ať dobře slouží ..
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

boboC550

Parada, dakujem za nakopnutie.
  •  

pmit

Ahoj,
díky za odpověď. Vyzkoušel jsem, ale nefunguje to tak. Když dám pauzu, pak ukončím Locus (píše aktivní proces záznam trasy), pak vypnu telefon. Tak po zapnutí a nahození Locusu neví nic. Avšak při testování mi Locus jednou spadnul, když trasu zaznamenával a po znovu spuštění automaticky záznam trasy pokračoval. Tedy bez vypnutí/zapnutí telefonu.

Nicméně o spojování tras jsem taky nevěděl, takže to mi řeší můj problém :-)

Ještě jednou díky a mnoho zdaru při tvorbě ;-)
  •  

Menion

tak jsem to zkoušel a funguje to ... ale ... :)

trasa se zapisuje na disk každých deset bodů, takže to zkus nechat puštěné alespoň chvilku než appku zabiješ ať se alespoň těch deset bodů uloží. pak by to mělo fungovat a mělo by se ti nabídnout při dalším spuštění porkačování v záznamu
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

pmit

Máš pravdu, tak "dlouho" jsem to nenechal. Na "ostrých" výletech jsem se bál, abych o data nepřišel. To bude tím. :-)

Ještě jednou díky moc.
  •