Auto Zoom mapy

Started by terzdek, May 25, 2021, 21:18:41

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

terzdek

Ahoj, prosím, byl by někdo ochotný poslat screen, jak máte nastavený auto zoom mapy na cyklistiku?

Prosba na Meniona, nepřemýšleli jste nad tím, zda nevymyslet nějaké předvolby na např. turistiku, cyklistiku, běh a pod? Sám jsem zkoušel něco nastavovat, ale chce to opravdu preciznost a současně každé nastavení odzkoušet.
  •  

Žajdlík Josef

Jestli chceš, můžeš se zkusit odpíchnout od některého z mých nastavení. Používám pro kolo různé varianty nastavené v Presetech, podle toho, na kterém kole jedu. To první je pro silniční kolo, druhé pro treking a to třetí pro toulání neznámými končinami. Všeobecně chci mít při nízké a vysoké rychlosti přehledovou mapu a při takové té courací spíš podrobnosti. Kombinuji to pak za jízdy se zámkem zoomu.

terzdek

Moc Ti děkuji. Vyzkouším, ale už teď vím, že 700 měřítko je pro mne moc veliké. Nicméně za ten nástřel děkuji. Velmi mi to pomohlo.
  •  

Žajdlík Josef

Těch 700 m není až tak důležité. Jde jen o to, že mapa plynule zoomuje mezi těmi rychlostmi. Takže když nastavíš 700 pro rychlost 35 km/hod, tak stejně málokdy tak rychle jedeš a třeba při 25 km/hod budeš na 400 m. To jen tak pro příklad. Já to nastavení dělal vždy za jízdy. Něco jsem tam naházel a když jsem viděl, že mi to nevyhovuje, šel jsem do presetu a upravil to rovnou na cestě. Proto mám taky těch nastavení několik. Presety jsou na to suprové, můžeš si to nastavení kdykoliv změnit i za jízdy jen změnou presetu. Třeba při použití navigace je taky dobré mít úplně jiné hodnoty než když jedeš jen podle linky na displeji.
  •