Nastavení...Skrýt systémovou lištu

Started by roze, May 29, 2020, 22:07:24

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

roze

Dříve jsem měl mobil HW tlačítkem  a tak jsem měl systémovou lištu skrytou. Teď mám mobil bez HW tlačítka, zato mám velký displej a tak jsem si myslel, že prostě skrytí systémové lišty zakážu a tak to bude dokud to explicitně nezměním. Mám ale tu zkušenost, že to tak nefunguje - k přepínání  neskrytí-> skrytí dochází 'samo'. Nepodařilo se mi ale 100% zjistit,  čím to je. Prostě jsem skrytí lišty zakázal a pak celý den jezdil s navigací s tím, že jsem si občas přepnul mapu, někdy vlezl do detailu bodu, resp. naplánoval/spustil navigaci na další bod. A právě během těchto činností k samovolnému přepnutí (skrytí) lišty došlo. V zápalu soustředění na řízení jsem ale nikdy neodchytl ten moment přepnutí.
Nemá s tím někdo nějakou zkušenost?
  •  

Menion

Zdravím,
jakékoliv změny ve viditelnosti systémových panelů, mohou být v apce vázané pouze na "full-screen" režim. Takže buď si ten režim zapínáš ručně při navigaci, nebo může (a nejspíše je to tahle varianta) být napojen na "Preset" který se automaticky spouští při spuštění navigace. Viz: https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:user_guide:functions:navigation:settings#propojit_s_predvolbami
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

roze

Napojení na preset jsem měl aktivní. Nikdy jsem dosud do těchto nabídek nelezl a tak mi trochu trvalo, než jsem pochopil ;-), že si musím povolit 'Rozšířený režim', abych se dostal k možnosti úprav presetu.
Díky za nakopnutí.
  •  

Menion

Rozšířený režim brzy zrušíme :).
Perfekt, že funguje.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •