Ikona bodu v navigačním panelu.

Started by roze, September 08, 2019, 17:20:35

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

roze

Stala se mi taková zajímavá věc - jednou jsem si všiml, že se ikona mého bodu (černé T v červeném rámečku) objevila místo piktogramu dalšího navigačního bodu v navigačním panelu. Vůbec bych se nezlobil, kdyby se mi ty ikony bodů v navigačním panelu zobrazovaly vždy. Kromě hlasové notifikace blízkosti POI by to byla další úroveň notifikace.
Zachytil zde někdo podobnou situaci  s ikonou v navigačním panelu?

  •  

Menion

Zdravím, no ikona by se tam snad měla zobrazit vždy (a možná dokonce i jméno v horním panelu) pokud je ten bod přímo v trase jakožto "VIA point" (průjezdný bod).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

roze

Locus používám k navigaci několik let, ale ten případ s vlastní ikonou průjezdního bodu v navigačním panelu jsem dosud zažil prvně. Teď mám za sebou týden ježdění dle tras s cca 20 průjezdními body a moje ikona v panelu nikde :-(.
Nemůže být problém třeba ve formátu/velikosti ikony?
Mívám ty průjezdní body většinou 1-3 metrů od silnice - nemůže být problém v tom?
  •  

Menion

No ty průjezdní body musí opravdu být opravdu na trase vedené jako průjezdní body. Tedy ideálně tvořené přes plánovač jakožto součást trasy (ikona bodu v plánovači jakožto modrý čtvereček). Pokud si nejsi jist, pošli GPX trasu a podívám se na to.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •