Ztlumit zvuk navigace a Upozornění na POI

Started by roze, September 05, 2019, 19:30:28

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

roze

Oboje funkce často používám. Někdy bych ale přivítal, abych měl možnost ztlumit obojí (ideálně jedním vrzem. Moje obvyklá situace je ta, že mám trasu s několika průjezdními body. Přijedu k bodu (na blízkost bodu mě navíc upozorní Locus :-)), ztlumím navigaci, opustím auto, vykonám nějakou činnost, nasednu a povolím zvuk navigace. To vše je OK, akorát trochu rušivé je to, pokud je bod v oblasti, kde jsou lidi - pak na sebe upozorňuji tím zvukem "Upozornění na POI". Často navíc mívám místo s vícero body v okruhu  pár set metrů. Mohl bych "Upozornění na POI" vypnout v menu, ale to je zbytečně zdlouhavé/pracné.
Nešlo by to řešit nějakým volitelným parametrem v konfiguráku Locusu? Pokud by byl parametr nastaven, tak by ztlumení navigace ztlumilo i "Upozornění na POI" ?
  •  

dvzd

#1
Ja bych uvital, aby se upozorneni na priblizeni k poi po urcite nastavidelme dobe v radu minut samo vypnulo. Kdyz hledam ukrytou kes treba pul hodiny, tak me to pipani uz znervoznuje.
  •  

roze

jj, přesně tak.. Mě by vlastně stačila jedna notifikace (zapípání) - taky se někdy motám v kruhu a pak to pípá zbytečně.
  •