Waypointy

Started by Betonar, August 21, 2011, 10:51:33

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Betonar

Zdar,
během všerejška se mi opět přestaly zobrazovat waypointy (normalní i geocaching) a po aktualizaci problém přetrvává. Nejsou vidět na mapě a nejde na ně navygovat, pouze kompas. Můžu udělat proto, aby tento bug byl opraven ?

Btw automatická Locus na mém LG540Op. nedokáže sám zjistit, že mám zapnutou GPS a vždy ho musím zapínat sám, ale o tom už jsem jednou psal. Satelity taky občas nehledá, i když je GPS zapnuté v Locusu i telefonu. Musím otevřít "satelity" v Locusu a pak je teprv najde
  •  

Betonar

#1
Hmm, tak navádění už funguje, ale zase se třeba na mapě zobrazují waypointy od smazaných keši.
  •  

Menion

#2
no máš to celé nějaké rozhašené .. to je nějaká originální romka co tam máš nebo ne?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Betonar

#3
Poslední pro verze stažena z marketu
  •  

phula

#4
Menion mysli verzi systemu v telefonu.
  •  

Betonar

#5
2.1 originál aktualizace stažena přes LG aktualizační soft. žádný root ani jiné zásahy jsem do systému neprováděl
  •  

Menion

#6
jo díky, fajn ... tak prosímtě ještě zkus nějakým task-killerem ukončit Locus (nebo restart telefonu), jestli se ti náhodou neukončuje nějak podivně a nezůstávají tam data z minulého spuštění ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Betonar

#7
Obávám se, že jsem to prvně asi špatně vyjádřil. Když smažu kešku, tak její wayipiont je i nadále vidět, ale při dalším zpuštění je už vše ok. Je to jen drobnost a na rozdíl od nezobrazovaní waypointu, nemožnosti an ně navádět a tomu bugu s ročním zadáváním souřadnic, ničemu nevadí.

Chtěl jsem se Tě ješte zeptat na jednu věc. Jak Locus zlepšuješ, tak se aplikace zvětšuje a lajk, jako já, snadno může nabýt dojmu, že může být i náročnější na HW. Co ty si o tom myslíš ? Sleduješ toto nějak ? Poslední dobou se mi občas stává, že se Locus při posouvání mapy na nejvetším zoomu při zobrazení i jen pár desítek keší neuvěřitelně seká. Dokonce i musím čekat, aby se mapa vůbec hnula a není to nikdy plynule - je to po "skocích". Používám offline mapy z cykloserveru.
Pokud by má domněnka byla správná, bylo by se možné domluvit na možnosti stažení nějaké starší verze Locusu ? Klidně i free, pro featury stejne nepoužívám. Je možné mít nainsralované 2 verze Locusu najednou ? nemyslím Pro + Free, ale např verzi 1.2.3 a 1.2.4

Díky za info a gratuluji k úspěchu !

PS: Zkoušel jsem restartovat telefon i ukončit Locus pomocí ES task manageru, ale nic se nezměnilo
  •  

Menion

#8
jo tak to jsem špatně pochopil, tak snad opraveno ...

jinak, můj dojem ve smyslu zpomalení aplikace není. Ale akorát mi psal včera nějaký američan se stejným dojmem jako máš ty. Teď mě napadá, poslední verze 1.10.2 ti šlape?

na marketu jsem totiž dostal zprávu "Great App, but keeps crashing on 1.10.2   After update to 1.10.2 on an LG GT540 it crashes immediatelly after starting, every time." ... vypadá to, že to je pěkně problémový telefon. Jinak teď jsem si s tím pár hodin hrál a testoval a žádné místo, které by zpomalovalo zobrazování map jsem bohužel nenašel. Udělal jsem tam ale několik optimalizací, tak třeba to trošku pomůže. Může to ale být klidně nějaká problémová imlementace nějaké funkce, která prostě na tvém typu telefonu nefunguje jak má.

Jinak dvě stejné verze mít naisntalované nemůžeš, jen jednu Free a jednu Pro
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Betonar

#9
Při startu mi nikdy nepadal. Při ukončování občas spadne. Včera jsem aktualizoval a tuthle verzi tedy mám. V práci, co jsem něco málo zkoušel, tak jsem se setkal i se situacema, kdy jsem Locus raději zavřel, protože to bylo nepoužitelný, ale teď se mi to trhá jen trochu a je to tak nějak použitelné.
Dřív si pamatuju, že jsem měl klidně 4k keší zobrazeno a jel jsem jako drak :) Plynulé posouvání, uplně nádherné. Ono to taky nemusí vůbec být aplikací, ale třeba  je to telefonem. Taky už o něm nemám valné mínění :) Pokud by se to stávalo často a vadilo by mi to i v terénu, tak bych tě asi požádal o nějakou tu starší free verzi. Ty novinky, co přidávaš jsou fajn a kolikrát se hodí, ale pokud by aplikace jako celek nebyla použitelná, tak bych šel raději do starší verze bez vychytávek. Rozhodně bych v takové situaci neměl potřebu Locus hanit, bez něj nevím, co bych dělal :)
  •  

Menion

#10
:) no bylo by možná zajímavé zkusit starší verzi na systému co tam máš teď. I když je tam funkcí o dost více, snažím se to dělat jako samostatné jednotky takže celek by se zpomalit neměl ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •