Pád Locusu

Started by Pcmann, May 28, 2019, 16:24:15

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pcmann

Od nainstalování nové verze 3.38 dochází po spuštění Locusu k pádu. Trvá to tak 12 až 18 vteřin po spuštění, pak se Locus zavře a objeví se hláška, že Locus přestal pracovat. U předchozí verze vše beželo bez problémů. Mám samsung 9, SM-G960F a android 9.
  •  

Menion

Zkus prosím dnes vypuštěnou verzi 3.38.3, díky.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Pcmann

Dělá to i v poslední verzi, kterou jsi doporučil. Bohužel i u této verze se znovu objevil problém s neočekávaným ukončením aplikace. Navíc v horní stavové liště se objeví Locus v kroužku a i po pádu zůstáva běžet na pozadí. Pomůže až výmazz horní stavové lišty  a restart mobilu k jeho ukončení.
  •  

robertSVK

Tak mne nepadá, ani predošlá verzia. Ale objavuje sa mi pri štarte podivný artefakt. To mi nerobilo. J530f, android 8.
  •  

Menion

@Pcmann
Tak tady toho moc nevymyslím s informacemi co vím. Budu muset poprosit o bug report touhle metodou: https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:how_to_create_debug_log . Díky

@robertSVK
to zůstane ta obrazovka takhle jak je, bez mapy a bez tlačítek? Pokaždé? Jinak chybka v tom horním GPS tlačítku ... no to tam vůbec nemá při startu být vidět, jen jsem to ještě neopravil.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

robertSVK

Ee, je to obrazovka tesne pred Locus Map Inicializácia. Svieti asi sekundu.
  •  

Menion

Jasný, pak o tom vím a určitě v některé z dalších verzí pořeším. Trošku jsme se lekl že ti Locus visí takto a mapa se vůbec nezobrazí ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

robertSVK

To by som inak jačal... :-)

Edit: každopádne pády sa ma netýkajú, všetko beží ako má.
  •  

Pcmann

Tak bug report už neudělám. Při pokusu o bug report a spuštění Locusu došlo k pádu, kdy už se se mobil nevzpamatoval a pomohl až návrat do továrního nastavení a tím k celé přeinstalaci a znova nastavení. Po novém nahrátí Locusu verze 3.38.3. už samovolně nepadá. Zatím je všecho "OK". Díky
  •  

Menion

Zdravím,
tak to je trošku "hardcore". Nicméně na obranu Locusu případně jiné apky které by se tohle mohlo stát ... aplikace žijí v systému dost izolovaně a v podstatě žádná aplikace by něměla mít možnost telefon takto "odrovnat". evidentně i proto že to teď funguje, to vypadá, že telefon měl problém který se resetem vyřešil. Snad už se to tedy nebude opakovat.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •