Pomalé spúšťanie locusu

Started by riman22, July 19, 2016, 16:58:42

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

riman22

Je to len môj problém alebo to robí viacerým. Po posledných aktualizáciach, pozorujem pomalé spúšťanie aplikácie. Aplikácií trvá dosť dlho kým sa spustí.

Odoslané z X pomocou Tapatalku

  •  

dvzd

  •  

riman22

Co nie

Odoslané z X pomocou Tapatalku

  •  

agilka

...no taky se mi zdá, start mám kolem 30s. Ale hlavně jsem zaregistroval to co ještě nikdy, občas se rychlý mapový přepínač jakoby zasekne, v objeveném okně se až po několika sec. zjeví v něm obsažené mapy.
Ostatní problémy jsem zatím neregistrovaný....
  •  

riman22

No presne tak aj mne sa spustí za takých 30 sekúnd

Odoslané z X pomocou Tapatalku

  •  

Menion

Zdravíčko, používáte SmartMaps v Locusu (nebo obecně v telefonu)? Dumám čím by to mohlo být a tohle je jediné co mě napadá.A jinak ten start 30 sec. - co se tam děje po tu dobu? To vidíte černou obrazovku? Pokud ne, tak např. screenshot by pomohl.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#6
Spousti se mi cca 15 sekund, nepovazuji to za pomale, protoze starsi verze se mi drive spoustely dele. Ale od druhe sekundy do patnacte se zobrazeni zasekne na stavu 80% - Inicializuji ... Online mapy. Da se ta inicializace online map nejak vypnout, kdyz je vubec nepouzivam? Smatmaps take nemam. Pouzivam pouze jednu vektorovou offline mapu CR ulozenou v telefonu.

  •  

riman22

Pri spúšťaní locusu mám čiernu obrazovku.
  •  

Bucky Kid

Quote from: dvzd on July 24, 2016, 19:58:37

Jestli máš trvale zapnuté zobrazení nějakých POI tak si je povypínej, taky mi to dělá.
  •  

dvzd

Pravda, odstranil jsem POI Cykliste vitani a spousteni Locusu trva uz jen 4 sekundy. Dik.
  •  

riman22

Už to ide ako má

Odoslané z MI 4S pomocou Tapatalku

  •  

Menion

Perfekt, to rád slyším pánové ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •