problémy s levým panelem

Started by norbertg, July 31, 2016, 22:17:23

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

norbertg

Zdravím,
jsem nový uživatel Locusu (třetí den) a narazil jsem na následující dva problémy:

1) Při přepnutí map v levém menu pomocí tlačítka rychlého přepínání mapy se levý panel někdy posune doprostřed obrazovky. Nedělá to vždy, ale docela často ano (a bohužel nevím, co přesně to způsobuje). Viz obrázky "před" a "po".





2) Pokud použiju volbu "Uzamknout obrazovku" a v levém panelu jsou alespoň 4 tlačítka, tak je pak velmi těžké telefon zpátky odemknout, protože to černé tlačítko "Tažením odemknout" je *pod* tlačítky v levém panelu a strefit se na něj je v takové situaci dost těžké. Viz obrázek v příloze. Nebylo by lepší ho dát *nad* tlačítka v levém panelu, jestli to teda jde?



Nevím jak moc je to důležité, ale mám Samsung Galaxy S5 Neo, verze Androidu je 5.1.1.

Jinak děkuji za skvělý program, vrtám se v tom třetí den a stále jsem ještě neobjevil všechno  :).
  •  

Menion

Zdravíčko,

díky za bug-report. První problém mám již nahlášen zde: http://help.locusmap.eu/topic/quick-map-selection-button-stay-hallowed-in-middle-of-screen a je již opraven.

O tom druhém jsem nevěděl. Nicméně s tím je trošku problém. A jak tak na to chvíli koukám, technicky je to v podstatě neřešitelné. Díky za upozornění, budu to muset vymyslet nějak jinak a nejspíše posunu to odemykací tlačítko někam bokem/nahoru, uvidím ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

agilka

...já bych přidal také s malý problémek s levou stranou. Po poslední aktualizaci se prostě občas po startu stane, že normálně vyčuhující modré tap pacičky z levého akčního panelu prostě zůstávají skryté. Objeví se až po vytažení celého toho panelu. Nevím, zda to není inovativní součástí této aktualizace nebo se snad vloudila chybka. Stává se to i někomu dalšímu z vás???
  •  

Menion

Nestává :), nicméně počkej též prosím na další verzi, myslím že to bude již opravené.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

norbertg

Děkuji za opravu toho levého panelu!  :)
  •  

Menion

Zdravím, no za málo. Nicméně ne vše je růžové. Jak jsem se potil s tím zámkem obrazovky tak jsem ho nakonec špatně otestoval a teď nefunguje vůbec. Takže pardón, v další verzi to bude též v pořádku. Nicméně s tlačítkem na odemknutí nehnu. Takže pokud chceš používat, tak zatím doporučuju zredukovat počet modrých tlačítek v tom levém panelu.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •