neuložení nastavení

Started by teddy, June 23, 2011, 09:19:10

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

teddy

Ahoj,

mám problém s nastavením... Pokaždé, když Locus zapnu, tak musím vše nastavovat znovu. Nastavení se zkrátka neuloží pro další spuštění. Předpokládám, že tomu tak nemá být (pokud to není omezení pro free verzi). Má tento problém řešení? Locus jsem již zkoušel opakovaně přeinstalovat... Díky
  •  

Menion

#1
ahoj, známý bug SGS

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=992335

je třeba mít root a smazat databázi Locusu, tuším že to bude adresář data/data/menion.android.locus

bohužel přeinstalace nepomůže
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

teddy

#2
Opět ahoj,

díky moc, vymazání pomohlo, locus si už nastavení udrží... Bohužel se mi najednou vyskytl jiný zádrhel :-(. Locus přestal zobrazovat mapy... Před umazáním databáze bylo vše v pořádku, nyní se mi nezobrazí ani online mapy, ani mnou nahrané mapy. Nevíš, jak toto vyřešit? Hledání na internetu mě nikam neposunulo. Popřípadě řešila by všechny mé problémy PRO verze? :-) Uvažuji o koupi, ale nerad bych, aby i zakoupená verze potřebovala "dolaďovat". Neber to ale vůbec jako výtku :-). Díky
  •  

Menion

#3
hmm taky dobrý :) jak nezobrazuje zatr? Pro to nevyřeší .. obě jsou v podstatě stejné takže pokud v jedné něco nejde, nejde to i v druhé každopádně tohle ... zkus reinstall nebo tak něco :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

teddy

#4
Tak vyřešeno! :-) Asi pětkrát reinstalování, do toho mazání databází a nakonec výhra. Díky moc za pomoc.
  •