JAK zakoupit Locus Pro bez platební karty?

Started by agilka, December 12, 2015, 20:08:58

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

agilka


Žádnou kartu nemám ani mít nebudu, mám jenom BÚ, poraďte jak to mám tedy udělat, abych si mohl legálně pořídit Pro verzi.....děkuji.
  •  

Menion

Zdravím,

prozatím nic takového možné není.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Homi

Můžeš zaplatit kreditem ze SIMky,tedy jen O2 s T-Mobile. Virtualy a Vodafone zatím ne.

from tapatalk

Homi
  •  

dvzd

  •  

Hanka

Dobrý den.
Pokud nechcete pro nákup aplikace požít platební kartu, doporučuji nákup přes vašeho mobilního operátora. Více o tomto způsobu nákupu naleznete zde http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:accepted_payments

Pěkný den
Hanka
  •  

agilka

...bohužel operátor nepomohl, zato nakonec kamarád svojí kartou ano, takže vyřešeno. Díky všem, kteří se zapojili....
  •  

Menion

Tak fajn, snad jsi alespoň stihl vánoční slevu ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

agilka

..njn, slevu jsem nakonec stihl, ale dotyčnému jsem vnutil stovku odměnu že do toho jako jediný šel. Ale jsem řád, že to dopadlo, ta reklama mě děsně iritovala, navíc přibylo plno nových možností.
Jo a kamarád byť používá Garmina, tak se vsadím, že bude mít Locus v mobilu brzy také neboť projevoval jisté známky nadšení když jsem mu Locus alespoň v základu předvedl.... ;)
  •  

Čelda

  •  

hanysek96

Já si pro tyto nákupy a pro nákupy z Číny pořídil blesk peněženku. Je anonymní, ideální pro tyto věci.

~ Redmi Note 2 ~

  •