Po aktualizacii 3.13.0 nenačita mapy sqlitedb z karty

Started by steve2, November 04, 2015, 18:37:45

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

steve2

Ahoj,
dnes som aktualizoval na ver. 3.13.0 pro  a nenačita mi mapy s koncovkou sqlitedb z SD karty (externa), veľkost mapy 1.5 GB.
Doteraz vždy bez problemov. Sony Z3, android 4.4.4. Mapy s koncovkou gccz.map idu bez problemov.
Pridal som aj screenshot. Pri nahravani mapy napiše, že proces uspešny , ale ju neukaže (prehral som ju aj zo zalohy -ale nič)
(skusil som inu lesnu mapu velkost 2GB, ta išla)
Nič som nemenil v nastavení. Su to dve mapy. Jednu som nepoužival dokonca dva tyzdne, nejde ani tá..... Dá poradit ?
Ďakujem.
  •  

steve2

Tak som obetoval interny priestor a skusil som ju tam nahrat a mapa ide !. Pred aktualizaciou (na 3.13.0) 100% išla aj z karty .
  •  

kyron

Robí to aj mne, po aktualizácii, predtým úplne v pohode. Sqlitedb mapu vôbec nezobrazí. Je nejaké riešenie pre tých čo majú veľa máp a málo internej pamäte?
  •  

Menion

Zdravím pánové,

myslím že jsem chybu našel. Ty mapy co vám dělají problém nejsou vytvořené v Locusu ale někde jinde že?

V další verzi (zítra) by to snad již mělo být opravené.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

steve2

Tie mapy mam z netu.(neviem ako vznikli)
Ďakujem za super podporu. (vidim že som "investoval" do perspektivnej apk). Na biku sa bez nej nepohnem, a pre singl jazdca v terene je na nezaplatenie.
ps. škoda už len tych včerajšich štyroch hodin špekulovania a kopirovania.
  •  

Menion

Za čas trávený špekulováním se omlouvám, příště když něco nejde, hledat chybu na straně Locusu ;) a hned psát na fórum nebo lépe na help desk ... ideální podívat se na poslední reportované chyby http://help.locusmap.eu/topics/problem/status/all/category/all/sort/new_updated/page/1 jestli tam stejný problém po updatu není (většinou je).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •