Vektorové mapy nejde načíst z externí SD?

Started by silence-x, July 13, 2015, 19:40:01

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

silence-x

Ahoj, všude možně googlím, ale jediné, co nacházím, jsou stará témata k této problematice z dávných let minulých.

Mám Locus free verze 3.9.3., Android 5.0.2., nemám root.

Když si uložím vektorovou mapy do adresáře v interní paměti, v pohodě ji v Locusu načtu. (mapy stahuju z http://osm.paws.cz/).
Avšak z nedostatku místa chci tyto mapy přesunout na externí SD kartu. Tak jsem ji přesunula. Zapnu Locus -> Mapy -> offline -> + -> Přidat externí mapy -> najdu si svoji vektorovou mapu na SD kartě -> kliknu na ni a zobrazí se mi "Problém s czech_republic gccz. map".

Co dělám špatně? Nešlo mi to v Kitkatu a nejde mi to ani v Lollipopu. Jsem obyčejný uživatel Androidu.
Prosím, je to vůbec možné rozjet mapu/jakoukoliv mapu z externí karty? Budu ráda za Vaše rady.


  •  

Menion

Zdravím,

musím se zeptat zda můžeš zkontrolovat, minimálně podle velikosti souboru, že mapa je opravdu v pořádku nakopírovaná na externí kartu. Jinak by totiž popsaný postup měl být naprosto v pořádku.

Pokud je, odkaž mě prosím na místo odkud je mapa stažená (jelikože se zdá, že to není mapa z Locus Storu), stáhnu a zkusím u sebe.

Jinak mapa by z SD karty měla bez problému fungovat.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

silence-x

Velikost mapy na SD kartě sedí přesně na tu, co mám v interní paměti - z které mapu načtu.

Je to mapa na geocaching. Stažená z osm.paws.cz/czech_republic_gccz.map

  •  

Menion

Zajímavé, že nikdo podobný problém nenahlásil. Díky tedy, opraveno.

Dočasné řešení je vybrat celou složku ve které je mapa umístěna, pak by to mělo fungovat.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

silence-x

  •