Doplněk pro Munzee

Started by otan, May 23, 2015, 17:12:51

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

imel

Quote from: menion on May 28, 2015, 13:52:28
Aha, teď jsem to akorát objevil taky ... díky, na opravě se pracuje, bude to OK zase cca dvě hodinky ...
Munzee nalezeno. Díky
  •  

Menion

Perfekt! A omluva, to byla bota u mě, že jsem Free verzi publikoval jen pro Beta testery a ne veřejně, takže děkuji za navedení na místo problému.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

otan

Ahoj menione,
mám jen bezvýznamný dotaz - kdy bude na Play dostupný ten opravený doplněk pro Munzee?

Psáno v Xperia Z3C

  •  

Menion

Ono v podstatě 100% kódu je přímo v Locusu a ne doplňku, takže je potřeba vydat opravenou verzi Locusu. Ta bude venku nejspíše v pondělí
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

otan

Díky

Psáno v Xperia Z3C

  •  

Menion

Tak je to venku.

Pokud budete mít zájem o práci na munzee v Locusu (vylepšení), prosím o publikování nápadů sem http://help.locusmap.eu/search/munzee . Pokud se vám podaří publikovat jednoduše pochopitelné nápady, ideálně anglicky, mohly by získat více hlasů, a pak se na to rád vrhnu!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

d-n

Nedaří se mi zprovoznit doplněk Munzee. Když dám v Locusu v menu doplňky, tak vidím u munzee zaškrtnuto, ale nevím, jak postupovat dál. Jak stáhnout munzee na mapu? Omlouvám se, jestli se ptám na trivialitu, na geocaching používám jinou aplikaci a s Locusem pracuji poprvé.
  •  

Menion

Zdravíčko,
když klikneš v menu na ikonu "Munzee", tak se přihlásíš a měl by jsi vidět obrazovku s tvými údaji a pod tím tři zaškrtávátka. Tak dej to první a vrať se na mapu. Pokud se nic neobjeví, zkus trošku pohnout mapou. Jinak internet je třeba, offline to zatím není.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

d-n

Super díky, už to šlape. Nemohl jsem předtím najít tu ikonku Munzee. Kdyby ji nemohl najít ještě někdo jiný, tak je to pod Více a pak scrollovat hodně dolů.
  •  

Menion

Jo ty jsi to našel přímo v tom menu "Doplňky", to jsem špatně pochopil. Aha, no kde jsi to hledal to dává docela smysl, zatr. Nicméně ten seznam je prostě jen seznam možností (doplňků), nikoliv rovnou práce s nimi. Fajn že se zadařilo.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •