Doplněk pro Munzee

Started by otan, May 23, 2015, 17:12:51

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

otan

Díky moc za doplněk pro Munzee! Všiml jsem si že má drobnou a spíš nepodstatnou chybu - nefunguje "zobrazit vlastní". V praxi to asi nikomu nebude vadit, ale když už to zatržítko tam je...

Psáno v Xperia Z3C

  •  

Menion

Zdravíčko,

no tohle se mi těžko testuje protože nemám žádnou munzee ale rád to zkusím opravit. Můžeš mi říci nějakou munzee co je tvá, ať to na ní otestuju a zároveň mi prosím napiš tvé jméno které vidíš přímo v Locusu v té obrazovce s Munzee, děkuju!

Při té příležitosti se zeptám, chybí ti tam, kromě "capture" přímo v Locusu, nějaká zásadní věc bez které je to nepoužitelné? Pár munzee jsem odlovil a přišlo mi to překvapivě OK, ale rád si poslechnu zkušenosti někoho jiného. Díky!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

otan

No jméno by nebyl problém, ale bez hesla to nepůjde, takže pošlu SZ. Zkušenosti z terénu s tím doplňkem zatím nemám (zdravotní stav nedovolil)

Psáno v Xperia Z3C

  •  

Menion

Zdravím,

díky za údaje, nakonec se i hodily.

Takže opravena změna uživatele, zobrazení vlastních munzee a chybějící ikonky pro některé typy munzee.

Nové nápady směřovat sem na help desk: http://help.locusmap.eu/search/munzee . Jak vidíš dle počtu nápadů, zájem o munzee tak velký není, takže doporučuju vytvořit pro každý nápad samostatný topic, ideálně Andglicky a hlasovat ať vidím, že o to munzee stojí více lidí než jen tři chlapíci z Brna ;).

Díky za nahlášení chyb!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

otan

Díky!
Ale neklesej na duchu, mlčících uživatelů Locus+munzee je docela dost a mnohé další ten doplněk vyprovokoval si nainstalovat Lucus, takže je nás nejméně desetinásobek :-D

Psáno v Xperia Z3C

  •  

imel

Potřebuji poradit. Nainstaloval jsem si doplněk pro Munzee, ale v Locusu ho nenaleznu.
  •  

Menion

No jsi si jist, že v menu > více, když sjedeš trošku dolů, tak tam není?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

imel

Quote from: menion on May 28, 2015, 06:49:30
No jsi si jist, že v menu > více, když sjedeš trošku dolů, tak tam není?
fakt není
  •  

Menion

Poslední verze Locusu 3.9.0?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

imel

Quote from: menion on May 28, 2015, 08:51:03
Poslední verze Locusu 3.9.0?
Zásadní dotaz funguje to i pod Locusem free
  •  

Menion

určitě, není žádné takové omezení. NO není důvod aby to nefungovalo. Tak možná restart telefonu pokud je opravdu add-on + Locus 3.9.0 nainstalován ...

Jinak pak menu > více a dole je sekce "Add-ony", tam by se měla objevit ikona Munzee.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

imel

Quote from: menion on May 28, 2015, 09:10:03
určitě, není žádné takové omezení. NO není důvod aby to nefungovalo. Tak možná restart telefonu pokud je opravdu add-on + Locus 3.9.0 nainstalován ...

Jinak pak menu > více a dole je sekce "Add-ony", tam by se měla objevit ikona Munzee.

Na PLAY je jen verze 3.8.2
  •  

Menion

No trošku záhadička, protože mě i Google Play ukazuje že update je kompatibilní s tvým telefonem.

Jediné co jsem našel ... možná užitečný tip: http://www.droid-life.com/2013/05/20/tip-if-an-android-app-update-is-not-showing-as-available-on-your-device-install-from-the-web/ , instalovat přes web. Můžeš zkusit jestli to půjde? Díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

imel

Quote from: menion on May 28, 2015, 11:29:05
No trošku záhadička, protože mě i Google Play ukazuje že update je kompatibilní s tvým telefonem.

Jediné co jsem našel ... možná užitečný tip: http://www.droid-life.com/2013/05/20/tip-if-an-android-app-update-is-not-showing-as-available-on-your-device-install-from-the-web/ , instalovat přes web. Můžeš zkusit jestli to půjde? Díky
Anglicky bohužel neumím. Díval jsem se na play a tam je FREE pořád jako 3.8.2
  •  

Menion

Aha, teď jsem to akorát objevil taky ... díky, na opravě se pracuje, bude to OK zase cca dvě hodinky ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •