Field notes

Started by Prokop Maša, April 23, 2015, 14:16:34

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prokop Maša

Dříve super, ted hruza Dřív se mi tento addod velice zamlouval. Unel vse, co jsem od něj potřeboval. Bohužel se to s poslední verzi změnilo... Nyní, pokud chci zalogovat Kes, at už primo nebo log nahrát jako field notes, chce po me locus placenou verzi.. A já se ptam proč? Proč to, co bylo dříve free je ted placené? Pro me se tento addod stal od te doby nepoužitelný...
Chci se zeptat, jestli je to "chyba" jen u mě, jestli se to opravdu vyřeší s placenou verzí locusu, jestli se to popřípadě vrátí zpátky, či jestli to jde nějak obejít. Díky
  •  

Menion

Zdravím Prokope,

tohle není "chyba" add-onu, ale na mé straně. Již od počátku kdy Locus začal pracovat se systémem od GroundSpeaku, bylo rozdělení funkcí zcela jasné. Vše co vyžaduje online komunikaci a tedy i přihlášení ke Groundspeaku, bude jen v placené verzi Locusu. Bohužel se stalo, že při výrobě nějaký speciálních funkcí šitých an míru pro tento add-on, se přeskočila kontrola verze, takže několik měsíců fungovalo online logování i ve Free verzi i když nemělo.

Za mě omluva, chápu rozhorčení, je na místě. Nicméně kvůli konzistentnosti potřebuji dodržet tento systém, tedy online logování pouze v placené verzi Locusu, takže bohužel se chybějící funkce nevrátí. Pro logování později, tedy přes Field notes add-on s využítím Locusu free, je tedy potřeba využít textového souboru a ten ručně nahrát na web geocaching.com.

Díky za pochopení.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •