Problém po instalaci při prvním spuštění

Started by Václav Klicpera, August 21, 2014, 11:29:40

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Václav Klicpera

Zdravím, chtěl bych se zeptat v čem může být chyba když se mi při instalaci locus free z google play apka nainstaluje, ale po spuštění a odkliknutí souhlasu už nestáhnu potřebné soubory, vždy vyskočí hláška s chybou 10101. Zkoušeno na dvou telefonech a samsung galaxy s3 mini a S2, na obou stejný problém.

díky.
  •  

Hanka

Dobrý den.

Nejprve se zeptám, zda se opravdu jedná o instalaci z obchodu Google Play? Tento problém, který popisujete se objevil zatím jenom v obchodě AndroidPIT a ten už je opraven, takže pokud se jedná o obchod AndroidPIT, instalujte, prosím, novou verzi, tam už by mělo být vše v pořádku.

Pokud se skutečně jedná o obchod Google Play, zkontrolujte, prosím, stabilitu internetového připojení. Pro první instalaci aplikace je internet potřeba.
Pokud je vaše připojení k internetu v pořádku, bude chyba někde jinde, pak bych Vás požádala, abyste nám poslal druhé chybové číslo (jedno z čísel je 10101, které jste nám napsal a ještě by mělo být v chybové hlášce ještě jedno).

Předem děkujeme
  •  

Václav Klicpera

Jedná se o aplikaci staženou a nainstalovanou z google play, od jinud aplikace neinstaluji. Při instalaci i po ní jsem připojen na Wi-Fi tudíž by s internetem neměl být problém, jiné číslo chyby než 10101 mi aplikace nehlásí viz. screenshot..


  •  

Hanka

Dobrý den.
Mohli bychom Vás požádat o chybový záznam z vašeho telefonu? Velmi by nám to pomohlo k vyřešení problému v aplikaci. Návod, jak vytvořit chybová záznam naleznete zde http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:faq:how_to_create_debug_log

Předem děkujeme za spolupráci.
  •  

Václav Klicpera

#4
rád Vám chybový záznam poskytnu.. Momentálně jsem zkoušel záznam vytvořit, řídil jsem se teď podle instrukcí ale není mi jasný jeden krok, když povolím vývojářské možnosti, zopakuji spuštění Locusu a jeho "pád", vrátím se do menu vývojářské možnosti. tam ale nemohu nalézt položku "Zaznamenat zprávu o chybě" (nebo nějakou podobnou položku). Verzi systému mam v obou telefonech 4.1.2 (S2, S3mini).

jak mám tedy záznam vytvořit?
  •  

Hanka

#5
Dobrý den,
v případě verze Androidu 4.1.2 je bohužel potřeba vytvořit třetí variantu záznamu a to je: Obecné řešení pro všechny verze Androidu http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:how_to_create_debug_log Je to ten nejobtížnější způsob vytváření chybové zprávy. Pokud by se Vám zadařilo chybovou zprávu tímto způsobem vytvořit, budeme opravdu rádi.

Omlouváme se za komplikace a předem děkujeme.
  •  

Václav Klicpera

tak se nakonec snad zadarilo a log jsem uspesne ulozil a odeslal na Vas mail s odkaze na toto vlakno, ikdyz jsem musel nejprve vypis zkopirovat a vlozit do textoveho dokumentu, protoze kdyz jsem chtel log ulozit v android monitoru vzdy se ulozil prazdny, a to ani nemluvim o tom, ze se v programu mobil neustale odpojoval (galaxy S2), S3mini se mi radeji ani jako pripojeny neukazal...
  •  

Hanka

Dobrý den,

bohužel Vám musím sdělit, že nám od vás žádný log nepřišel. Na jaký e-mail jste ho poslal?
  •  

Václav Klicpera

log jsem odelslal na support.locus@asamm.com, prave jsem ho odeslal znovu.
  •  

Hanka

Dobrý den,

tak log včera dorazil, děkujeme. Vývojář se na chybu ještě včera díval. Právě připravujeme opravnou verzi, kde by měla být tato chyba opravena. Jelikož se jedná o chybu přímo v Androidu, není na 100% jisté, že to bude opravdu fungovat. Nová verze bude k dispozici ještě dnes odpoledne, nejpozději zítra ráno. Pokud by byl stále problém, prosím kontaktujte nás.

Děkujeme za spolupráci.
  •