Problém s ověřováním licence

Started by pekom, May 07, 2011, 12:18:53

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pekom

Dobrý den,

mám koupenou licenci Locus Pro a jsem s ním velmi spokojený. Občas mi ale po startu nahlásí, že licence není platná a zavře se. Pomůže až spustit ho když jsem připojený na Internet. Tak dojde k ověření a vše funguje jak má. Je na to nějaké řešení?

Děkuji
PK
  •  

Menion

#1
zdravím, máte koupenou verzi přes Android Market nebo přes AppCenter na AndroidPitu?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

pekom

#2
Přes Android Market 28.3. 2011
  •  

Menion

#3
dobře díky. nejste první kdo mi píše o podobém problému, tak se na to budu muset podívat. díky díky, do příští verze to zkusím dát co nejlépe dopořádku. tohle je celkem základní věc která musí fungovat ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

pekom

#4
Taky díky za bleskovou reakci :-)
  •  

Menion

#5
no to není zač děkovat, poděkovat můžeš až to bude fungovat jak má. Díval jsem se na to, a nemůžu najít žádný problém. Budu muset napsat na nějaké googlí fórum, každopádně přidal jsem do toho okna kde se ti ukáže že nemáš koupenou verzi, tlačítko na znovu zavolání funkce pro otestování platnosti licence, tak to prosím zkus kdyby se zase to okno ukázalo ... díky moc, určitě to dám do kupy!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

petrxh

#6
Mám také problém, ale s nákupem. Koupil jsem aplikaci přes android market, a stále tam svítí autorizace nákupu. Peníze se z účtu stáhly takřka okamžitě. Co s tím?
  •  

pekom

#7
Díky, updatnu a uvidíme.
  •  

ormoru

#8
Quote from: "petrxh"Mám také problém, ale s nákupem. Koupil jsem aplikaci přes android market, a stále tam svítí autorizace nákupu. Peníze se z účtu stáhly takřka okamžitě. Co s tím?

Tohle se mi stava nekdy taky. Tam storno. Nikoliv refunde. Pak se mi tlacitko zmeni na purchase. Pak dam znovu stahnout a appka se stahne.
  •  

pekom

#9
Ahoj, díky Retry jsem se na vyjížďce neztratil, ale zmáčkl jsem ho asi 50x :-)). Stále to ukazuje chybu ERROR_COMMUNICATING_WITH_APPCENTER, která zmizí po připojení na Internet a ověření licence. Asi je chyba někde v kešování licence.
  •  

Menion

#10
ahoj, díky. Ke stejnému závěru jsem došel i u verze koupené přes market kde to taky trošku zlobí. Takže už vím kde opravovat .. díky díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Fero

#11
Vo verzii PRO  zakupenej cez Android Market po spusteni nabehne oznam "Aplikacia nema licenciu". Ked sa pripojim cez wifi (datovy prenos nepouzivam) na web a potom spustim Locus, oznam sa neobjavi. Myslel som, ze je to len po prvom spusteni po aktualizacii (po prvom zapnuti wifi uz dalsie spustenia bezali aj offline bez problemov) ale teraz sa zasa objavil ten oznam. Zatvoril som Locus, zapol som wifi, spustil Locus, vypol wifi a teraz uz ide zase bez problemov.
  •  

Menion

#12
omluva, bude opraveno snad už konečně! v dalším releasu
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

Mám teď s novou verzí také problém s ověřením licence, respektive mi to tvrdí, že aplikace licenci nemá. Locus mám zakoupen přes Google Play. Odinstaloval jsem předchozí verzi Locusu, smazal adresář Locus z microSD karty, stáhnul z Google Play a nainstaloval novou verzi Locusu 2.15.0 a háže mi to při každém startu Locusu tu hlášku s licencí. Přitom i Google Play potvrzuje, že mám zakoupeno. Nikomu jinému to nedělá? Co s tím? Musím zaplatit znovu?  :'(

  •  

Menion

hmm zaplatit znovu ... zajímavý nápad :)

omluva z mé strany. Nová verze už se šine na Google Play.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •