Dotazy začátečníka

Started by MilanSu, January 08, 2014, 14:57:25

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Menion

jsem si jist že funguje ;)

nevím co konkrétně nefunguje nicméně ... trasa při navigaci, je to co je u tebe na třetím obrázku výše.

Quote from: MilanSu on January 17, 2014, 20:33:42
Na vzhled naplánované trasy - volba přidání stopy ručním zadáním bodů se zaškrnutou volbou Vypočti trasu je vždy vypočtená trasa mezi body tence modrá, ať nastavím všude cokoliv (myslím tím jak vzhled ve volbě Nastavení - Navigace,

To je to o čem se celou dobu bavíme ... trasa během editace by měla být nastavena dle toho nastavení v "různé". Tam je ale chyba co jsi našel a co bude opravena v další verzi.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

MilanSu

Aha, tak se budu těšit na aktualizaci.
  •  

Radek Strnadel

#17
Ahoj mám trochu (hodně) off-topic dotaz, ale nevím kam ho položit. Zkusím to tady, kdyžtak mě pošlete do patřičných míst (na fóru).
Locus Pro používám delší dobu a jsem maximálně spokojen - díky za skvělou práci.
Na starém telefonu bylo vše ok.
Teď jsem pořídil telefon nový - Xiaomi Red Rice. Měl jsem obavy z přesnosti gps ve vazbě na mediatek čip, ale to mi přijde celkem ok.
Problém je jinde - Locus naistaluju, používám, ukončím....vše OK.
Ale jakmile vypnu telefon a znovu jej zapnu, tak mi Locus jaksi zmizí a musím instalovat znova.

Nevíte co s tím?

Díky moc za radu.
R.


EDIT: V telefonu je ROM MIUI 5 - stable verze (MIUI-JHBCNAL5.0) a Android 4.2.2 HM2013023
  •  

MilanSu

Dneska jsem narazil na jeden problém a nenašel jsem nikde jak vyřešit. Existuje v Locusu něco jako Trasa zpět? Naplánuji trasu z bodu A do bodu B (třeba přes body C a D) a chtěl bych po dojití do bodu B, si dát trasu zpět, abych nemusel zase vše znovu zadávat.
Hledal jsem ve fóru i v nastavení, ale nic jsem nenašel
  •  

Menion

@Radek: Aha, teď koukám že už jsi se ptal i v české části fóra. Pardón ... nicméně asi v tom tématu budeme pokračovat v té anglické. Sám jsem se s něčím takovým nesetkal, tak trošku doufám, že někdo jiný by mohl mít nějakou užitečnou zkušenost ...

@Milan: když klikneš na trasu, tak hned pod "Navádět", je i "Navádět zpět". Pokud myslíš vysloveně "Navigovat ZPĚT", tak to bohužel zatím ne-existuje.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •