Geocaching zobrazeni online cacheru na mapě

Started by DejvCZ, October 27, 2012, 18:36:26

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DejvCZ

Zdravím. Šlo by nějak do programu přidat funkcí zobrazení cacheru hry geocaching kteří jsou zrovna online a hledají kešky? Tento prográmek to umí https://play.google.com/store/apps/deta ... FjaGluZyJd jenže já používám Locus :). Prostě bych se koukal na mapu s keškama a na této mapě by se také zobrazovaly pozice cacheru kteří se zrovna taky věnují hledání kešek. Samozdřejmosti by bylo povolení a zakázání této funkce.
  •  

Zerthe

#1
to zní zajímavě - by se aspoň nepletli navzájem při logování  :D
  •  

novakmir

#2
Nebo opacne. Lenoch by si pockal a podival kam jdou ostatni ...

Odesláno z mého LG-P990 pomocí Tapatalk 2
  •  

DejvCZ

#3
Byla by to určitě  v některých chvílích zajímavá podívaná zvlášť u hojně navštěvovaných seriovek a pod. :)
Do hry by to neslo další zábavný prvek.
A taky by to byl další reklamní tahák. Používejte Locus ať vidíte ostatní kačere kolem vás.
  •  

Menion

#4
pánové na tohle jsem už koukal ... c:geo to má dělané ještě na službě kterou kdysi dělal carnero .. tuším tady http://go4cache.appspot.com/ ... ale nikde jsem nenašel žádné API ani podmíky pro nějaké použití.

samotnému by se mi to taky docela líbilo a rozhodně je to v plánu ve spojení s Live Tracking službou, která už v locusu je. Takže když ne teď spolu se službou go4cache, tak určitě v budoucnu :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

sponn

Zdravím, chci se zeptat jak to dopadlo s touto problematikou ? Je v současnosti možné nějakým způsobem zobrazit jiného uživatele ( tedy kačera ) který je on-line přímo v Locusu ?
  •  

Menion

zdravím, bohužel ...

doufal jsem, že by se mohla objevit na webu podobná služba, která by se pak dala v locusu využít, ale zatím taková není.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •