[MAPS_CZ] Mapy Shocart online

Started by Kroko_CZ, February 07, 2011, 19:36:22

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

adventurer

#30
O něco se taky pokouším a tak potřebuji vědět jestli je pro hladký běh programu lepší více malých map nebo např. jedna velká.
A pak jestli stačí aby čtverce navazovali nebo aby měli překrytí.
Díky.
  •  

Menion

#31
lepší méně velkých (pozor na max velikost 2GB). Překrytí být nemusí, ale samozřejmě chybějící mapu nezobrazí
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

biker666

#32
Skusal niekto tie dva subory (shocart) na novej verzii Locus? terenne mapy nacita ale pri cyklo mi dava "access denied" neviete ako to fixnut alebo to momentalne nie je mozne?
  •  

neneezatch

#33
Dávám k dispozici svoji mapu:

DELETED

je to Cykloserver ber terénu, zoom 16 Praha a okolí, zoom 14 a 12 celá ČR (bez Slovenska) zoom 10,8,7 Střední Evropa( tzn. vše, co jde)

velikost 1,09 GB

Mimochodem, neměl jsem žádné problémy se stahováním, jen u map s terénem mi to vynechalo třeba jednu z třiceti. Mám MOBAC 1.9 preview 12, nastavil jsem paralelní stahování na 1 a rychlost na 5 MBit.
  •  

johndirt

#34
Dobrou zprávu pro online uživatele předmětných map přináší verze1.5 (a vyšší): Stáhněte si následující soubor:
http://ul.to/zaqt65unrozbalte, vložte do adresáře ...Locus/mapsOnline/custom ... a zkuste.
Pozn.: Není to úplně dokonalé (rozdílné limity zoomu). Třeba to někdo vylepší ....
  •  

sindel

#35
Všechny zdravím, dal jsem oba soubory do Custom (musel jsem jej vytvořit) a přesto mi stahování map od Shocartu nefunguje, můžete mi, prosím, někdo pomoct. Díky moc.
  •  

Menion

#36
tak pánové bohužel, na žádost firmy Shocart, je jakékoliv sdílení jejich licencovaných dat tady na fóru, zakázáno ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •