Live tracking?

Started by Bucky Kid, June 18, 2013, 17:52:59

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bucky Kid

Ahoj,
mám teď data přes operátora tak chci vyzkoušet jak funguje live tracking. Může mi někdo doporučit dobrý server který Locus podporuje a co přesně mám zadat do základní URL a do metody post/get?
Zároveň by mě zajímalo jestli existuje nějaká online služba s podporou Locusu kam bych mohl odeslat uloženou trasu a šlo přes webové rozhraní zobrazit trasu na mapě, nebo ještě líp animovat. Díval jsem se na GPSies ale moc moudrý jak to funguje z toho nejsem  :)

Ještě návrh na menší opravu, u všech typů zvukové notiifikace v Locusu se provádí výběr v knihovně vyzvánění, tím pádem nelze defaultním androidím pickerem vybírat z menších souborů. Šlo by to přepnout do logičtěší kategorie notifikace nebo alarmy?
  •  

lacop2

#1
  •  

Menion

#2
no ne, pěkný pěkný .. kdyby se navíc takový "návod" objevil i na wiki http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual:advanced , ať je to najednom místě, bylo by to super. Pokud sám nechceš a dáš mi svolení, tak bych to tam překopíroval

@bucky kid: notifikace máš pravdu, já si říkal proč mi to nabízí jen písničky :). V další verzi to bude ok
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Bucky Kid

#3
Díky oběma, jdu to vyzkoušet  8-)
  •  

lacop2

#4
menion, samozrejme, kľudne to použi
  •