Návrh na změnu

Started by Bucky Kid, May 13, 2013, 06:19:47

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bucky Kid

Ahoj, vypozoroval jsem že Locus umí ručně dokalibrovat mapu posunutím v XY souřadnicích. To funguje dobře ale má to podle mě jeden nedostatek, každá mapa je zpravidla ujetá trochu jinak takže pokud chci mít všechny mapy přesně, musel bych to po každé změně přenastavovat, nehledě k tomu že pamatovat si pro každou mapu kalibrační údaje jde dost špatně. Navrhnul bych proto jestli by šel změnit systém kalibrace tak aby si Locus pamatoval posunutí pro každou mapu v adresáři individuálně, takže by se to dalo spravovat přes kontextové menu mapy ve správci map. Tím by odpadla nutnost zadávat posunutí pro překryv protože by se použila hodnota pro ptekryvnou mapu.

Ještě mě zajímalo jak se používá kalibrace mapy podle fotky, to asi musí být letecká fotka že?

Sent from LT22i using Tapatalk 2
  •  

Menion

#1
Tvůj dotaz mám otevřený v záložkách ve firefoxu a ještě jsem an něj nedopověl, nicméně stejnou věc chce jeden člověk na GetSatisfaction, takže doporučuju hlasovat tam https://getsatisfaction.com/locus/topics/one_map_offset

Jinak kalibrace podle fotky ... představ si třeba plán nějakého parku který si naskenuješ a chceš ho využít v locusu, nebo různé malé mapičky měst atd
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Bucky Kid

#2
Díky za info i za implementaci TTS :)
  •