"ztráta" paměťové karty

Started by MAO_CZ, May 17, 2013, 14:07:59

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MAO_CZ

Ahoj, poslední dobou se mi dost často stává (dost často = cca 1x za 10 dní = cca 50 spuštění aplikace), že Locus při zapnutí přestane vidět data uložené na paměťové kartě.

Neukáže žádné moje body, mapy atd...

Telefon a ostatní aplikace kartu normálně vidí dál, Locusu pomůže jen restart telefonu, pak všechny data zase vidí ale problém s postraním panelem. Tímto "pádem" aplikace vždy přijdu o nastavení panelu a ikdyž mam zálohu nastavení ta se asi na postraní panel nevstahuje.

Jde nejak zalohovat postrani panel? jde ho ulozit do pameti zarizeni? Jde nejak predejit tomu ze aplikace prestane videt kartu?

Telefon Samsung Galaxy S III, Locus Pro poslední verze, ale tuším že si to stalo i s předchozí verzí, pozoruji to cca 30-40 dní zpět.

Díky MAO
  •  

Menion

#1
Zdravím Mao,
  no to je divné, samo od sebe by se to stát tedy rozhodně nemělo ... jaktože navíc přijdeš o postraní panel? Po restartu aplikace, kdy Locus opět uvidí původní adresář na SD kartě, by se panel měl zase objevit. Předpokládám tedy že máš poslední verzi. Tam je totiž paněl ukládán do Locus/data/config/action_panels.lb souboru

nicméně,
- "kompletní záloha" by měla zálohovat i nastavení panelů
- když přestane Locus vidět kartu, podívej se do menu > informace > první záložka, co tam vidíš za cestu k ROOT adresáři, jestli je opravdu špatně
- doporučuju například ve win zkontrolovat kartu, jestli je v pořádku a jestli třeba nemá nějaké vadné sektory
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Čelda

#2
Taky se mi jednou za čas ztratí nastavení postranního panelu (už se mi to stalo cca 3x), ještě jsem nepříšel na to, co tomu předchází. Nicméně, když tlačítka nadefinuju znovu, funguje to v pohodě jako dřív.
  •