Distance a Odometer (kroky)

Started by petegreg, May 02, 2013, 18:54:13

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

petegreg

Zdravím, mám problémy s v. 2.11.0 a to so zobrazovaním hodnôt Distance a Kroky na Dashboarde. Distance síce počíta, ale až keď zapnem záznam trasy. Nedá sa to nejako nastaviť, aby aj bez nastavenej trasy a záznamu počítalo vzdialenosť? Druhý problém sú Kroky - tu mi stále ukazuje 0. A ešte otázka - existuje niekde papierový návod, alebo v PDF pre túto verziu? BTW super vecička tento Locus Pro...
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  no ty parametry pro dashboard opravdu fungují jen pokud je zapnutý záznam trasy. Už mi pár lidí psalo o nějaký odometr nezávislý na záznamu trasy, tak se na to budu muset podívat ...

  kroky .. co používáš za senzor?

  a PDF bohužel. Nemáme ani pořádný manuál online, nicméně pokud o něm nevíš tak koukni na nedodělanou verzi tady http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual:main?redirect=1 , třeba bude k užitku
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

petegreg

#2
Dík, no senzor nemám žiadny. To  by as šlo len z nejakého priemeru vzdialenosti a  dĺžky priemerného kroku. Aleto by bolo ozaj len informačné... Tá vzdialenposť ma ale trápi viac. Pre čisto informačné účely by bola funkčnosť  bez  súvisu s nahrávaním tracku super. Manuál - nevadí, pomaly To prelúskam.v :x
  •