LiveView ?

Started by rdk_kotesovec, April 30, 2013, 16:42:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

rdk_kotesovec

Takový námět na novou funkčnost - nebylo by možné jakési LiveView - tj. průběžné odesílání aktuální polohy a následné zobrazování pod nějakým linkem na webu pro pozvané?

Tj. někam jdu na výlet, rád bych, aby si třeba z nějakého fóra byli schopni zobrazit moji průběžnou pozici (popř. rodině dát vědět, kde zrovna jsem), tak jim pošlu link, kde neustále uvidí, jak si někde šlapu-jedu ... Ideálně i s průměrnou rychlostí apod. ... :D

Momentálně na to používám waze, ale to je komunitní autonavigace, pro turistiku (pokud vím) nic takového neexistuje ... (nebo jo? :) )

Díky,
r.
  •  

rolfovo

#1
Joo, to by se mi taky líbilo, často jezdím po lese na koni a taková funkce by v případě nějakého trable pomohla ostatním najít místo, kde ležím ;-)
Případně by se mohli dva uživatelé s Locusem vzájemně na mapě vidět. Ale to už bysme chtěli moc.
  •  

Menion

#2
ale ne pánové, nechtěli. Já bych to taky rád viděl a věřím že se k tomu dostane, jen to bude chvilku trvat. Je to v pořadníku ...

nicméně myslím že zatím se můžete klidně podívat na celkem obstojnou náhražku tady od jednoho uživatele viewtopic.php?f=44&t=2061
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

lacop2

#3
Iná možnosť je použiť službu LIVETRACK24: http://forum.mtbiker.sk/post683447.html#p683447
  •