velikost tlačítek

Started by sponn, March 22, 2013, 14:08:01

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sponn

Zdravím, Používám tento program už cca 4 měsíce a jsem maximálně spokojen. Jediná věc s kterou mám problém je velikost tlačítek na mapové obrazovce. Na 7" tabletu mají rozměr tak 4x4mm. Za chůze je téměř nemožné zmáčknou to pravé. Nikde jem nenašel možnost změnit jejich velikost, pokud jsem slepej tak mne prosím nakopněte. Případně dotaz na autory zda se s touto možností do budoucna počítá. Děkuji.
  •  

sponn

#1
Pročetl jsem celé toto diskuzní forum a došel jsem k názoru, že asi jako jedinej kdo má tenhle problém.  :cry:  Nevadí zkusím to jinak, uplně by stačilo, kdyby se dala mezi tlačítka ( myšleno pravý panel) vložit mezera stejného rozměru,nebo menší.
  •  

Menion

#2
Zdravím sponne,
  tohle totiž vůbec není úplně jednoduché. Android má svá specifika a tyhle velikosti jsou totiž v aplikaci definované děsně na tvrdo. Nelze tedy dát do nastavení jednoduše možnost to změnit. Píšu záměrně jednoduše, protože když bych se do toho pustil tak to předělám ale nějaký čas by to stále. Zvládneš alespoň trošku lámanou angličtinu? Protože pak bych doporučil dát ten nápad na GetSatisfaction. Kromě toho, že se do anglického topicu zapojí více lidí, já alespoň uvidím kolik lidí by o tom mělo zájem a jestli ten vynaložený den práce, bude stát za to ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

sponn

#3
Přiznám se, že moje angličtina je hodně mizerná, na to si netroufnu.  :oops:
  •  

Menion

#4
ah tak koukám že nápad už existuje, tedy nejsi sám ... doporučuji tedy hlasovat https://getsatisfaction.com/locus/topic ... eir_labels ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

sponn

#5
Perfektní, doufám, že nás bude víc. Díky za pomoc.
  •