změna ikony

Started by sponn, February 18, 2013, 13:24:15

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sponn

Zdravím jsem zcela novým uživatelem tohoto perfektního programu. Zjistil jsem, že když si naimportuji kešku z gc.com jako GPX, tak u ní nejde změnit ikona. Zatím co když ji naimportuji z Oziho, nebo ji vytvořím, tak měnit jde. Dělám neco špatně ??
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  určitě neděláš. jestli jsi si všiml, keška z Oziho je pravděpodobně jen obyčejný bod, natož keš z gc.com má při kliknutí na mapě navíc v dialogu první tlačítko navíc, pod kterým je balík dalších informací a možností jak s keší pracovat. Takže u bodu z Oziho, který je pravděpdoobně jen naprosto obyčejný bod, ikona změnit jde. U opravdové keše z gc.com nelze protože tam Locus používá vlastní vnitřní logiku na přiřazování ikon
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

sponn

#2
Díky za vyčerpávající odpověd, je to ale škoda, byl jsem zvyklí u nalezené keše změnit ikonu abych věděl kde jsem už byl.
  •  

Menion

#3
no pokud chceš změnit ikonu aby označovala jakoby nalezenou, pak si můžeš udělat field note (poznámku o nalezení). To uděláš v detailu keše (právě ta první ikona na dialogu na mapě) a pak tlačítko 12. http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual ... ing_screen
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

sponn

#4
To by ulně stačilo, vyzkouším. Díky.
  •