instalace locusu

Started by tezzhon, February 14, 2013, 12:24:17

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tezzhon

ahojky,

prosim prosim poradte mi jak mam znovu naistalovat Locus pro po aktualizaci telefonu...locus jsem si sice zalohovala,ale mam tam ale spoustu uz nepotrebnych veci a chci zacit nanovo,novou instalaci a nic tam nemit,ale proste to porad po me vyzaduje,abych si to znovu koupila,tak nevim jak to funguje.

dekuju moc vsem
  •  

Hanka

#1
Dobrý den,

Aplikace Locus je vázaná na Váš účet. Pokud si tedy chcete aplikaci znovu nainstalovat do telefonu, je potřeba abyste zadala do tohoto telefonu také Váš Google účet, přes který jste si Locus koupila. Potom stačí už jen nainstalovat Locus Pro z Google Play.
  •  

tezzhon

#2
no to ja prave ale vsehno takhle mam,ten ucet samozrejme v telefonu zadanej mam ale kdyz jdu do Google Play,tak mi to ukaze jen cenu,ze si to mam koupit,takze nekde mam neco spatne :-(
  •  

Kroko_CZ

#3
A jiné koupené aplikae, pokud byly, jsou v pořádku?
backup BackuP BACKUP
  •  

tezzhon

#4
no ja jsem si nic nekoupila,jen prave ten locus,ten mi za to opravdu stal :-) takze bohuzel nemuzu porovnat,ale tohle mi vrta hlavou cim by to mohlo byt...
  •  

Menion

#5
no, pokud si spustím Google Play, pak v menu mám položku "učty", kde si lze yvbrat, případně zkontrolovat, který účet je aktivní. Takže tam je třeba vybrat, pokud není, ten na který byla aplikace koupená

nicméně ještě mě napadá, Locus jsi koupila přes Google Play a ne přes AndroidPIT? Ať tak či onak, podle data nákupu bychom měli být schopni dohledat přes jaký účet to bylo koupeno, pro jistotu pokud máš zájem
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tezzhon

#6
tak jsem se na to koukla znovu, ucet ktery mam v telefonu a zaroven tedy platny a oznaceny v Google Play, tak tim samym uctem se prihlasuju na AndroidPIT. Pokud napr. dam pokracovat v koupi Locusu pres Google Play,tak mi to i ukaze samo pod nazvem aplikace jaky ten ucet je aktvini. Pak me teda zarazi, ze kdyz se prihlasim na  AndroidPIT a rozkliknu aplikaci Locus a jsem prihlasena pod stejnym uctem jako mam v telefonu proc se mi zobrazuje uninstall a je to teda v podslozce zakoupene aplikace,tak proc mi to ten google play nerozezna jako zakoupenou aplikaci?
Ale bohuzel si ted nevybavuju jak jsem to vubec kupovala...ale kupovala jsem to nekdy pred rokem touto dobou...
  •  

Kroko_CZ

#7
Mám to úplně stejně, kupoval jsem přes AndroidPit (pro mě výhoda možnosti platby přes PayPal) a přes něj při novém přihlášení mohu stahovat již jako zakoupené , žádný jiný "ochod" to samozřejmě nepozná jako zakoupené.
Přhlášním stejnými přihlašovacími údaji neprovážeš nákupy na různých obchodech.
backup BackuP BACKUP
  •  

tezzhon

#8
no tak takhle jsem to presne delala ja,kupovala pres AndroidPit a taky pres Paypal,tak nechapu co jsem s tim Google Playem porad mela,kvuli tomu paypalu jsem to prave taky kupovala jinde,stacilo to jen synchronizovat a bylo to znovu naistalovane,dik moc za rady uz to funguje :-)
  •  

Menion

#9
a takže opět zakopaný pes v AndroidPIT. No dobře že se to nakonec vyřešilo :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •