Nastavitelná průhlednost tlačítek

Started by Honza_, March 25, 2011, 13:21:57

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Honza_

Chtěl by jsem dát návrh na vylepšení tohoto super programu.

Používám ho již nějaký pátek a hodila by se mi možnost nastavit průhlednost horního, spodního a pravého panelu. Zvětšila by se užitná plocha map. A pravidelní uživatelé stejně vědí kde jsou tlačítka umístěna, takže horší čitelnost nebude na závadu.

Děkuji autorovi za implementaci tlačítka "ignorovat" při importu bodů.
  •  

MedoMys

#1
V nastavení lze navolit, že se tlačítka po několika vteřinách skryjí. Dvojklikem na displeji se zase objeví. Myslím, že to je lepší funkce než průhlednost. ;)
  •  

Honza_

#2
Určitě je funkce skrývání užitečná, ale kombinace obou způsobů by si snad našla své uživatele. Nechám na autorovi, zda je to obtížné naprogramovat a proto to zavrhne.
  •  

Menion

#3
Ahoj Honzo,
  no ta průhlednost není moc dobře možná. Doufal jsem že aktuální stav barevnosti a průhlednosti bude vyhovovat většině a snad se tak děje. Takže můžu tě ubezpečit že v nejbližší době tato funkčnost v aplikaci z důvodů komplikovanosti takového provedení, nebude.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Honza_

#4
Díky za odpověď. Myslím, že se s tím smířím :-) a začnu trénovat ovládání s nastaveným automatickým skrýváním panelů.
  •  

Patrac

#5
no teď přibylo možnost nastavení časové prodlevy tzn je tam defaultně nastaveno 5 sec ale dle chuti to jde nastavit víc míň já mám 10 sec a spodní panel třeba neskrývám. :) super skoro lepší než průhlednost díkec
With locus forever
  •