Tablet a sqlitedb mapy

Started by locus22, December 11, 2012, 10:58:48

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

locus22

Zdravím a předem upozorňuji, že s Locusem teprve začínám. Mám tablet Samsung Galaxy Tab2 7.0 a v něm verzi Locus-Pro-v2.7.4
A teď k problému. Sehnal jsem si několik různých map částí ČR a jal se je instalovat do tabletu. Nahrál na externí SD kartu do databáze Locus/maps. Spustil program a pomocí tlačítka pro přidání adresáře spustil inicializaci map. Jen dvě se objevi ve složce osobní a zbytek není vidět.
Marně s tím bojuji ale nedaří se mi naskládat všechny do toho adresáře, některé se jakoby neinicializují. zkusil jsem si vytvořit pod složkou Locus další adresáře a nahrál jednotlivé mapy do nich. Výsledek podobný, dvě se objevili ve složce osobní a další se jakoby ztratili a nejsou ve složce vidět. zůstal po nich jen soubor s příponou sqlidedb-journal s nulovou velikostí.
zkuste mi s tím pomoci nebo již z toho lehce šedivím. Dík.
  •  

Kroko_CZ

#1
1. aktulaizuj si aplikaci aktuální verze je 2.8.1
2. s mapama těžko radit když nevíme co a odkud jsi stahoval
backup BackuP BACKUP
  •  

Menion

#2
kdyžtak doporučuji vyzkoušet tohle http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual ... g_sql_maps
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

locus22

#3
jak nainstaluji doplněk SQL manager do firefoxu? Přes složku doplňky-rozšíření-instalace doplňku ze souboru?  To jsem provedl. Jak pak tento doplněk spustím?
  •  

locus22

#4
Takže dík za rady, s novou verzí 2.8.1 to začalo fungovat lépe a můžu se ponořit do dalších možností programu.
Ještě jednu důležitou drobnost bych potřeboval pořešit. Když nahranou offline mapu ve složce osobní  spustím je někde mimo zobrazenou plochu.  Jak ji v okně vycentruji bez zdlouhavého posouvání plochy než na ni narazím?
Jsou to maličkosti které tu řeším, podle diskuze kterou tu účastníci vedou, ale každý začátek je těžký:) Díky za pomoc.
  •  

otan

#5
V tom seznamu map podrž prst na ikoně nářadí a vyběhnou ti volby a jedna z nich je Vycentruj mapu.
  •