Odlišení editovaných keší - ikona, filtr

Started by micska, November 26, 2012, 08:25:30

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

micska

Zdravím,
Locus už je téměř dokonalý, používám prakticky výhradně jen ten.
Mám jden dotaz, prosbu. Bylo by možné, aby byla odlišná ikonka editovaného bodu (editovaného v Locusu)? Např. podobným způsobem jako je označena keš s finálním WP (takhle z hlavy  mne napadá třeba zelená hvězdička v l. hor. rohu). V současné podobě je trochu problém s údžbou databáze, když nelze editované body odlišit, prakticky jediný bezpečný způsob je ukládat upravené body do duplicitní databáze, což je trochu nepraktické. Při označení by bylo možné je vyfiltrovat a rozdílným způsobem se chovat ke keším upraveným (aktualizovat) a neupraveným (smazat a nahrát znovu)
Souvisí to i s tím, že stále spolehlivě nefunguje hromadná aktualizace keší, největší počet keší, který se mi podařilo aktualizovat najednou bylo 170, při větším počtu to vždy spadne  :(

Díky, krásný den!
  •  

Menion

#1
zdravím,
1)  so myslíš tím editovaný? Pokud v poslední verzi bodu změníš souřadnice, označí se jako "computed", tedy s červenou zvězdičkou
2) update více bodů je už možný v novém Locus API. Je tedy jen otázkou času kdy Arcao (výrobce Geocaching4Locus add-onu) upraví program taky aby aktualizoval více keší naráz
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#2
Díky :)

Myslím tím bod jakýmkoli způsobem změněný z protředí Locusu (snad mimo Field Notes, tam by to postrádalo smysl). Hlavně  přidaný WP nebo poznámka, ale i editace souřadnic (ale to není tak nutné, to řeší ten nový WP)
2) ono to funguje už teď, vlastně již nějakou chvíli, přesně nevím, ale hrozně to padá :-( prakticky použitelné je to na pár keší.
  •  

Menion

#3
jo já vím, proto píšu že je třeba aby Arcao aktualizoval svůj addon na nové Locus API, což zatím neudělal. Takže zatím je to omezené velikostí paměti,
což v budoucnu už nebude ...

ad to 1. keš se už označuje po editaci souřadnic jak jsem psal. Bojím se pak nějakého mišmaše s ikonkami při různých updatech keše odsud a odsud ... no promyslím promyslím
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#4
Quote from: "menion"jo já vím, proto píšu že je třeba aby Arcao aktualizoval svůj addon na nové Locus API, což zatím neudělal. Takže zatím je to omezené velikostí paměti,
což v budoucnu už nebude ...
Tak to je výbroná zpráva  :)  je faktem, že jsem to nezkoušel na tabletu, který je na tom s pamětí přecijen lépe než telefon

Díky, hezký den!
  •