Výběr oblasti v Locus 2.7.3 a její stažení

Started by renegades777, November 20, 2012, 01:00:13

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

renegades777

Výběr oblasti v Locus 2.7.3 a stažení

V táto verzi Locus 2.7.3, když dám výběr oblasti a chci označit tuto oblast pro stažení, tak Locus spadne a je nečekaně ukončen. Myslel jsem, že je chyba u mě, ale dal jsem zpětně 2.7.2 a Locus je v pohodě. Oblast jde vyznačit a stáhnout.
K tomu bych se rád zeptal na mapu OSM, kde je měřítko 0-16. Mám dojem, že bývalo i 17,18, kde byly i čísla domu. Proto bych se chtěl zeptat, zda by nebylo možné tyto měřítka vrátit zpět.
A jště bych měl jeden dotaz. Dost lidí určitě využívá k cestování vlaky i autobus..... Proto bych se chtěl zeptat, zda by do Locus nešlo prosím udělat možnost zobrazení nejbližší zastávky Vlak-Bus a on-line stáhnutí JŘ příslušné zastávky, protože někdy je problém přečíst JŘ na zastávce a tak by se mohl dotyčný podívat, kdy to jede. A nebo případně možnost jej stáhnou např. doma a uložit do Locus, protože ne všude je přípojení k netu, aby měl člověk možnost vědět, kdy mu to pojede.
Děkuji.
Renegades
  •  

Menion

#1
renegadesi díky, o chybě už vím a v další verzi to bude OK

OSM mapy právě od verze 2.7.3 jsou zase ve všech měřítách, jestli myslíš tu OSM classic. Je tam teď opět 0 - 18

A ty věci kolem dopravy. Toho by se opravdu musel ujmout někdo jiný a udělat to jako add-on. Nebo například autor Pubtranu dodělat něco, něco takového
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •