Chyby verze 2.7.x

Started by Kroko_CZ, October 27, 2012, 00:32:45

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

highzl

#30
No abych to upřesnil tak pokud to mám tak jak píšeš tak nespadne, funguje normálně. problém je v tom, že pokud telefon restartuju nebo nechám locus déle vypnutý, tak se ty soubory nějak záhadně poškodí. Teď jsem je tam zkusil nakopírovat přímo z toho záložního zipu a restartoval telefon a vypadá to že to funguje. (dřív jsem vše z adresáře databese vymazal a dal obnovit ve správci zálohování v Locusu nemůže bejt ten zakopanej pes někde tam? )

EDIT: tak teď to vypadá že to opravdu začalo chodit zkoušel jsem ještě jeden restart a fachá to jak v testovací verzi tak v normální. Radši se teda ještě neraduju ale je to pokrok :)
  •  

Menion

#31
no zkusím to zkontrolovat. Tomu poškození naprosto nerozumím. Akorát jsem to řešil s jednou uživatelkou na geocachingovém fóru, ta měla v postatě stejný problém.

Uvidíme co na to nová verze, snad se to už dít nebude. Nicméně do další oficiální verze, raději doporučuji zálohovat data. Ještě celý kód zkontroluju jestli tam někde něco není, raději
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

highzl

#32
Ok budu zkoušet jestli to vydrží a kdyztak dam vědět. Jen dodám že předtím jsem ve složce data měl nějaký sqll soubory který jsem teda vymazal ale ani potom to nefungovalo (když jsem to obnovil v Locusu).
Jinak mockrát díky za super přístup a ochotu k rešení problémů. Kdyby byli takový všichni vývojáři... ;-)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
  •  

MAO_CZ

#33
Tusim ze od dnesni aktualizace (pokud nejaka byla) se mi zacaly objevovat na mape nejake "testing pointy".

Vime co jsou zac a jak se jich zbavit?

Diky

https://www.dropbox.com/s/84a6950uyy87g ... .52.30.png
  •  

Menion

#34
problém je v add-onu Map tweak ... autor již kontaktován a říkal že brzy vypustí opravu
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

MAO_CZ

#35
Oki diky za rychlou a potesujici zpravu.
  •  

highzl

#36
Ještě bych se rád zeptal, nevím jestli je to Bug nebo chyba někde u mě ale strašně pomalu se mi načítají vektorové mapy při větším přiblížení. Třeba v Praze když přiblížím tak to trvá i desítky sekund než se to načte.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
  •  

Menion

#37
desítky sekund? no tolik by snad nemělo ale nicméně víme o tom že rychlost není dokonalá a je to plánované téma na další měsíce. Takže něco s tím v nejbližší době určitě uděláme
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

highzl

#38
Není to všude tak pomalý ale konkrétně třeba centrum Prahy při vyšším přiblížení opravdu trvá hodně dlouho. Jinde to je lepší ale urcite bych uvítal kompletní zrychlení.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
  •  

Menion

#39
akorát jsme to předevčírem řešili při nastavování generování nových map. Celá ČR teď bude mít něco kolem 250MB. Zvednutím velikosti na cca 350MB jsme docíli zrychlení právě pro vysoká přiblížení kolem 50ti procent tuším. Takže nakonec jsme usoudili že to ponecháme pomalejší s menší velikostí souboru a tu rcyhlost zkusíme pořádně pořešit do budoucna. Takže neboj, je to určitě v plánu vylepšit
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

highzl

#40
Ok budu se těšit. :-) jinak větší velikost by mi urcite nevadila ale je mi jasný že se musí brát ohled na všechny.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
  •