Smart Maps

Started by drowned, April 14, 2012, 13:01:40

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kroko_CZ

#120
Luxus .. šlape to
backup BackuP BACKUP
  •  

ormoru

#121
Tak jsem nasel dalsi problem s duplikaci meritka a tim padem zablokovani zoomovani. Jedna se o OSM mapy od SM. Zacnu zoomovat na meritko 1:40000 a na 25 a 10 se jiz nedostanu. Soubory nemaji koncovku mpx, ale mxo a jsou ve stejnem adresari (smartmaps/maps). Proto me napadla takova myslenka.

Lide stejne moc netusi, jakou mapu v 25 a 10 meritku si zvolit. Respektive netusi, kde presne konci ta oblast. Zvoli nejakou a pak se odsunou/odzoomuji na potrebne misto. Proto by bylo jednodussi v map managerovi to sjednotit jako jednu mapu SmartMaps (mpx) a SmartMapsOsm (mxo). Tim by bylo snazsi i dostat ty mapy do rychleho prepinace map. Pri vyberu mapy by si locus pamatoval posledni zoom a misto. Pripadne by vycentroval mapu nekam do defaultu.

Jeste ty mxo soubory nemaji v map managerovi ikonku ...
  •  

Menion

#122
na ikonku kouknu nicméně tohle nezoomování jsi zkoušel v té test verzi Locusu?

a teda nenapadlo mě že někdo bude chtít používat SM OSM mapy v Locusu :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tomaslizner

#123
Ahoj, nějak jsem nikde nenašel jasně uvedeno, jestli Locus se smartmaps (konkrétně 1:10 000m ale ideálně i další měřítka) umí offline vvyhledávání adres a bodů zájmu v těchto mapách, jako to umí ta jejich smartmaps aplikace. To je jediná překážka, co mě zatím drží od koupě. Díky.
  •  

Menion

#124
Zdravím Tomáši,
  info je uvedené přímo v locus store nebo tady (což je ta samá stránka) http://docs.locusmap.eu/doku.php/cz:sho ... rtmaps_10k

<queue>
 Co to znamená?

V zařízení je nainstalována jak aplikace SmartMaps, tak aplikace Locus, cílová pamět (pam. karta nebo interní) obsahuje složku SmartMaps s mapovými podklady. Z této složky pak Locus zobrazuje podklady (žádná jiná data nebo funkce).
</queue>

pro adresy, navigaci, body atd., se používají zase další externí soubory a formáty a ty v locusu podporované nejsou. Ani zatím nejsou plány na přidání podpory
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •