Stažení locusu

Started by doktorcz, August 13, 2012, 20:02:07

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

doktorcz

Zdravím .Nevím,zda to sem patří,ale rád bych se zeptal na instalaci Locusu Pro.Stahoval jsem Pro versi - samozřejmě placenou z webu AndroidPIT,ale v průběhu stahování se to přerušilo.Teď mi nejde zaplacenou aplikaci stáhnout ani aktualizovat.V androidu jí nemám.Dá se to nějak řešit,kromě koupě nové instalace.Z androitPIT jsem kupoval kvůli platbě PayPalem.Samozřejmě jsem psal na obchod,ale bez odezvy.Díky za rady
  •  

Kroko_CZ

#1
A z marketu (Obchodu) ti jde stáhnout? Licence se kontroluje online podle gmail účtu, tak by mělo bý jedno odkud ji stáhneš.  Ona existuje jen jedna verze ke stažení a podle té online kontroly z ní máš Pro pokud najde licenci pro tvůj gmail účet, nebo Free pokud ne. Jinak by tě asi čekal hard reset zařízení, aby se odstranil ze systému "záznam" o stažené aplikaci.

P.S. Já použíl AndroidPit ze stejného důvodu jako ty ...
backup BackuP BACKUP
  •  

Hanka

#2
Dobrý den,

zkuste, prosím, odstranit z nastavení Vašeho telefonu vyrovnávací paměť aplikace AppCenter (Menu-Nastavení-Aplikace-AppCenter-"Vyprázdnit vyrovnávací paměť". Poté telefon restartujte a pokuste se aplikaci znovu přes AppCenter stáhnout. Mělo by to jít bez problému.
  •  

doktorcz

#3
Díky Vám za rady
Na google play mi to píše,že ji mám nainstalovanou a ihned mi to nabízí otevřít,nebo smazat - používám ale jen Free (tedy stahoval jsem po tom problému abych mohl zatím používat)
a na appcenter mi to píše,že je instalovaná ale je asi stažená z google play. Tak nevím.
 Co ale vím 100% že jsem stahoval z AppCenter,kvůli platbě paypalem,jak jsem psal nahoře.Účet za platbu a i kód tansakce a vše co ce třeba mám ještě v mejlu.

Vyrovnávací paměť app mám taky prázdnou.
Na AppCenter v ,,My app,, mi to píše ,,You Have entered incorect log in data.Purchased apps cannot be updated.
 Přitom se normálně na svůj účet bezproblému přihlásím - tedy účet na obchodu.
Seznam aplikací mi to ale otevře a je v něm i Locus PRO,ale je u něj psáno ,,Update not possible,, Tedy v seznamu s označením Available Updates in Market.
  •  

Kroko_CZ

#4
Účet na AppCenter je rozdílný od gmail účtu pod kterým jsi přihlášen na Google play. Musle jsi si vytvořit účet na AppCenter když jsi šel platit aplikaci, to může být celý problém že nejsi přihlášen ...
backup BackuP BACKUP
  •  

doktorcz

#5
Tak vyřešeno Po týdnu my odepsali a poslali postup.
Tím přerušeným stahováním se nějak zvrtli přihlašovací údaje a nějaký kód (který je pro ně kvůli stahování).Opravili to a já musel udělat následující :
Nejdříve skusit vygenerovat nové heslo - Nepomohlo
potom v appStore - menu - nastavení - log in a změnit přih.údaje na jejich co mi zaslali a po úspěšném přihlášení si to opět změnit za své.
Teď to vše jede jak má ,dokonce se mi i bez problému naintalovala ta Update pro ten Locus.
Postup jsem napsal ,kdyby někdo třeba potřeboval při tom problému co jsem měl já.
Ještě jednou díky oběma za rady
  •