Koupě Locusu

Started by Mlyeko, July 26, 2012, 21:22:25

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mlyeko

Ahoj,
jsem tady nový anglicky umím pozdravi vyhledávani mi nic nenašlo a v mobilu nemam nic legálního :mrgreen:
chci se zeptat když zakoupím Locus(který mi příjde geniální) jak je to s aktualizacema.
Do kdy je ta koupená license?? je časově omezená??
Díky moc za případné nasměrování někam kde se něco třeba dozvím více ale odpověd primo potěší ;)
  •  

Kroko_CZ

#1
Nákupem Locusu máš aktualizace aplikace bez časového omezení zdarma. Nakoupit jde buď v Obchod Play, je nutno mít napárovanou platební kartu, s možností internetových zahraničních plateb,  na svůj Gmail účet, nebo přes androidpit.com kde je možno zaplatit i přes PayPal http://www.androidpit.com/en/android/ma ... /Locus-Pro .
Jiný nákupní kanál není.
backup BackuP BACKUP
  •  

Mlyeko

#2
Super díky moc Krokodyle ;)
to jsem potreboval vedet ;)
  •  

dvzd

#3
No ještě můžeš tu aplikaci zcela legálně koupit od někoho, kdo ji koupil na tom Obchod Play nebo Androidpit a nechce už ji používat.
//http://www.bpn20.cz/clanky/kupujete-hry-z-druhe-ruky-pocinate-si-legalne-eula-v-tomto-bode-neplati/
  •  

Menion

#4
no dobrý, proč ne ... ale jak to chceš provést?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#5
Nejspíš bezhotovostně a přes internet? Instalátor toho programu je uvnitř telefonu, stačí ho přenést do jiného telefonu a nainstalovat.
  •  

Menion

#6
to nestačí, bohužel. To že máš program koupený musí být zaneseno v Google Serveru u tvého účtu jinak ti program nikdy nebude fungovat jako placený. A to prostě udělat nejde. Kdyby to šlo bylo by to fajn. Mohli bychom dělat akce, dávat verze za odměny atd ale ... bohužel
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#7
Jasně, pokud to Google Play neumožní, musí se zákazník bránit jinak.
Tak mě napadá, může mít mobil více účtů na Google Play? Pak prodat tu aplikaci dál i s účtem.
  •  

Docent

#8
Koukám, že dzdz nestačí, že ho s jeho nápady poslali do pííí...p na androidfóru, on to bude zkoušet i tady...
  •  

Lugen

#9
Ale no tak, kdo by chtěl prodávat nebo dokonce obcházet software, kterej stojí kilo. Nehledě na to, že jeho free verze umí téměř vše co plná verze... A obecně většina věcí na marketu je cenově v desetikorunách. Navíc když si něco zaplatim, nezískávám jen aktuální verzi, ale i budoucí aktualizace...
  •  

dvzd

#10
To už nějaký čas nestojí jenom kilo, časem každý změní mobil, když přejde např. na jiný operační systém (iOS nebo WP), tak mu bude Locus k ničemu a může ho klidně prodat.
  •  

Docent

#11
Kolik znáš lidí, co přešli z androida na WP?
  •  

Menion

#12
Ano Locus od července podražil (po 15ti měsících projede a skoro každo-týdenních aktualizací) na 159 bez DPH (to jen pro vaše info) ale ty co ho mají koupený to již zajímat nemusí, a ty co ho stahují z warez fór taky ne ...

jinak pánové topic uzamykám. Původní dotaz je zodpovězen. Pokud by někdo chtěl pokračovat v diskuzích s dvzd, klidně si udělejte topic tady viewforum.php?f=17
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •