Hláška "Proces neúspěšný" při stahování

Started by Marek86, July 22, 2012, 10:06:38

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Marek86

Proces neúspěšný. Problém při stahování dlaždic. Zkontroluj internetové připojení a dostatek místa na SD kartě a zkus to znovu... Místo na kartě mám několikanásobně víc než má stahovaná mapa a sedim hned vedle wifi routeru, v tom problém nevidím. Neví někdo kde je chyba? Díky Marek
  •  

Menion

#1
Zdravím Marku,
  prozraď mi jakou mapu se snažíš stáhnout, přibližně jakou oblast a jaká měřítka ať to můžu ozkoušet u sebe
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Marek86

#2
ahoj tak jedná se o (vím že velkou oblast) celá čr, měřítko 13 (13728 obr.) OSM regional - 4Umaps. Ale bohužel  se mi to dělo i když jsem zkusil  stahnout i v horších rozlišeních třeba 8 kde byla finálová velikost mapy snad jen pár mb pokud se nepletu.... Prostě jako kdyby si to postavilo hlavu a dál mě to nepustilo, je tam limit 5000 dlaždic. První dva dny jsem stahoval v pohodě a teď na nějakých 11050 obrázcích to už asi 4. den nechce šlapat dál. Doufám že to není serverem, protože tyhle mapy jsou pro létání pro mě nejideálnější.
  •  

Marek86

#3
Tak ještě jsem zkusil vše přerušit a začal jsem znova měřítko 9, 11x7 dlaždic - 788.48kb a opět to samé.... :(
  •  

Menion

#4
hmm a ten stažený kus mapy už vidíš v seznamu map a můžeš s ním pracovat?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Menion

#5
tak to teď zkouším a server po čase vrátí hodnotu 500 (chybu) a text "Die Seite kann aufgrund eines internen Serverfehlers nicht angezeigt werden." což je po překladu nějaký "Server error", takže bohužel, tohle je mimo Locus
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Marek86

#6
Aha, no mě akorát zarazilo jak mě to odkazovalo na SD a připojení wifi. No zkusím to přes mobac, chtěl bych se jen zeptat: když postahuju mapu v různejch měřítkách, pojmenuju je stejně a pak je dám do složky maps - sloučí se? nebo budu muset pro přiblížení přepínat mezi mapami? Popř. je nějaký způsob jak je sloučit v Locusu?
  •  

Menion

#7
no jo, chyba na serveru nebyla doposud v locusu nějak notifikovaná, zkusím to napravit

když posahuješ menší mapy a pak je dáš do jednoho podadresáře, ěmla by pak mapa fungovat jako celek. Nicméně čím více drobných map, tím pomalejší to bude, to předem varuju
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Marek86

#8
ok dikes
  •  

micska

#9
Tak tenhle problém mívám na jednom zařízení také. Ale přičítal jsem to spíš problémem s konkrétní SD kartou, protože to dělá (jak jsme již psal) jen na jednom zařízení ze 4, která obsluhuji,  a bez ohledu na mapu a nejen při stahování, ale i při procházení mapou (kdy by se měla mapa ukládat do cache). Zatím pozorováno na mapách Shockart, Bing - OS maps, OSM)
Většinou to píše, že nějaký počet dlaždic, většinou velmi "kulatý" - 1000, 2000 ....se nestáhl a dále podobně, jako psal Marek 86
  •