Rychlost

Started by micska, July 11, 2012, 14:38:25

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

micska

Mám dotaz, bylo by možné přidat do možností základního stavového řádku i rychlost? Při aktivní navigaci tato možnost je, ale pokud není navigace funkční, je možný jen výběr: Title, Map, GPS, Coordinates, Guiding, Track record a Time, battery.
Přecijen, někdy člověk jede s navigací a nepotřebuje  mít navigaci zapnutou, ale i tak se rychlost hodí
Díky
  •  

Menion

#1
Ahoj,
  díval jsi se pod položku GPS? Tam rychlost je, tak jestli by to nestačilo :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#2
Quote from: "menion"Ahoj,
  díval jsi se pod položku GPS? Tam rychlost je, tak jestli by to nestačilo :)

Nedíval, nějak mne to nenapadlo to zrovna tam hledat, i když jsem si říkal, že to někde být musí, páč většina toho, co mne napadne, je už v Locusu dávno implementovaná, díky, vyzkouším.  :D
  •  

micska

#3
Quote from: "menion"Ahoj,
  díval jsi se pod položku GPS? Tam rychlost je, tak jestli by to nestačilo :)

Ahoj, tak rychlost tam fakt je ;)  ale jak je písmo ve dvou řádcích, tak na ni prakticky nevidím  :(  Kdyby byla v jednom řádečku velkým písmem, byla by to paráda. Chápu, že je to zdvojování funkce, ale i tak... :)

Díky za super aplikaci, už nepoužívám prakticky nic jiného
  •  

pilous

#4
Ahoj,
Locus je téměř ideální!!!
K tomu aby byl dle mého názoru nejideálnější bych se přimlouval za pár kosmetických úprav
pro cyklisty (které dají samozřejmě nejvíc práce  ;) )
- pro nás slepce možnost zobrazení poněkud větší poloprůhledné rychlosti
(např, 1 cm a např. v pravém dolním rohu nad lištou).
- pokud chci obarvit trasu podle výšek nebo rychlosti, nejsou mé staré, unavené oči již tak bystré,
aby rozlišily jemné nuance rychlostí v průběhu tarsy. Pokud by bylo možné využít více barev
(jako např. http://portal.chmi.cz/files/portal/docs ... dview.html), byla by to paráda.
A zajímalo by mě, zda se z trasy vezme MAX a MIN rychlost a podle ní se barví?
- grafy jsou nádherná věc, ale rozptyl 5 km/h díky nepřesnosti GPS je trochu znepřehledňuje,
nevím, zda by vyhlazení nepomohla některá z metod spline.
Berte to prosím pouze jako náměty.
Smekám před autory - plnou verzi jsem již zakoupil, protože tohle se musí podporovat.
Držím palce, Petr
  •