Vypínanie GPS

Started by m787462, April 09, 2012, 20:59:19

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Menion

#15
tak počkat, můžeš mi krok po kroku napsat co děláš, jaké fce máš zapnuté, při které obrazovce vypínáš displej atd? ať si můžu tvůj postup krok po kroku nasimulovat a věřit, že se mi stane to co tobě ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Axel

#16
Mam zapnutu mapovu obrazovku (nemam ziadne custom screens, takze zakladnu). Vypnem displej tlacidlom na telefone.
2-5-10-30 minut bez pouzivania mobilu. Zapnem displej tlacidlom na telefone, odomknem displej, na displeji sa mi objavi Locus s mapou. Avsak GPS je v stave OFF. Musim kliknut na ikonu satelitu v hornom menu, zapnut GPS na danej obrazovke, vyskoci mi popup screen "gps enabled, network enabled" (to network je tam len teraz od nejakej verzie), mobil chyti fix a vsetko je OK.

Problem vsak nenastava vzdy (tak 40% pripadov), nema suvislost s casom neaktivity. Ziadny suvis sa mi objavit nepodarilo.
Pri spusteni Locusu je GPS na 99.9% zapnute, takze to za problem nepovazujem.
V systemovych nastaveniach androidu mam GPS zapnute, ostatne aplikacie a aj Locus ho vedia normalne pouzivat.
  •  

Menion

#17
hmm tak mi ještě prozraď, když takhle po 30ti minutách locus spustíš, zobrazí se naprosto hned mapa, nebo je tam takový ten načítací dialog jako při startu? To pro mě znamená že Locus byl v době nečinnosti automaticky ukončen systémem.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Axel

#18
Locus je stale zapnuty a okamzite nabehne mapa. Mam ho v zozname apps, ktore sa pri neaktivite nemaju vypinat...
  •  

dvzd

#19
Podle mě si tím tlačítkem při vypínání displeje vypneš i GPS, to HW tlačítko může mít více funkcí, které se váží k určité činnosti. Zkus vypínat displej jiným způsobem, já ho vypínám aplikací Screen Off and Lock.
//https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katecca.screenofflock
  •