Profily

Started by cz_bew, June 11, 2012, 13:19:01

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cz_bew

Ahoj Menione.
Myslis ze by slo do Locusu implementovat neco jako "napajeci profily", tj. sadu nastaveni zavislych na tom, jestli je telefon aktualne napajen z baterie nebo z vnejsiho zdroje? S tim ze by se bud prepinaly automaticky nebo treba 1 tlacitkem na pravem "rychlem" panelu?

Jde mi o tohle:
Kdyz jedu autem a mam locus v aktivnim drzaku, tak mi nevadi ze jede displej naplno a mam vypnute "povolit polovicni zatmaveni" a taky nastaveni vypinani displeje mam treba na "vzdy zapnuto". Jenze kdyz pak s timhle nastavenim sundam telefon a nekam vyrazim, baterka to nesnasi prilis dobre, takze to menim zase jinak ...

Mozna by se dalo popremyslet i nad jinymi vecmi co by se v ramci toho profilu dalo menit ...  Tohle je jenom takovy prvni nastrel.
  •  

Menion

#1
rozumím rozumím. Na tohle ale teď opravdu nemám moc čas a chuť. Samozřejmě jako nápad perfekt ale na první pohled to nebude půldenní záležitost na výrobu. Pokud myslíš že by se to setkalo se zájmem i mezi ostatními uživateli, tak to dej na GetSatisfaction. Myslím že takový nápad tam ještě není (případně můžeš zkusit vyhledat)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

cz_bew

#2
No neříkám že bych to chtěl "hned" zrealizovat - spíš opravdu jako námět k zamyšlení, popř. rozvinutí a realizaci "třeba někdy později.
A přiznám se že odkázání na GetSatisfaction jsem cekal :)
I presto diky za reakci.
  •  

Menion

#3
jaktože nečekal? :)

vždy když je nějaký zajímavý nápad který by stál za úvahu nebo dokonce realizaci, odkazuju na GS. Tady se ten nápad ztratí, je tu toho celkem dost, vyhledávání není ideální atd. Na GS se nápad neztratí pokud bude zajímavý, při vyhledání si ho lidi najdou a případně ohodnotí a je to perfektní zpětná vazba pro mě o jaké věci je největší zájem
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

cz_bew

#4
Quote from: "menion"jaktože nečekal? :)

vždy když je nějaký zajímavý nápad který by stál za úvahu nebo dokonce realizaci, odkazuju na GS. Tady se ten nápad ztratí, je tu toho celkem dost, vyhledávání není ideální atd. Na GS se nápad neztratí pokud bude zajímavý, při vyhledání si ho lidi najdou a případně ohodnotí a je to perfektní zpětná vazba pro mě o jaké věci je největší zájem

Pozor, pisu "cekal" :)
Na GetSatisfaction to sice vlozit muzu ale leda tak v CZ, preklad do anglictiny bych dal asi stezi. Leda ze bych to vytunil googlim translatorem.
  •  

Menion

#5
a, špatně čtu

jednoduchý textík automatickým překladem taky jde. Ale každopádně jak jsem říkal ... pokud o ten nápad stojíš, bojím se že zde na fóru zapadne.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •