Locus začal padat na Androidu (THC Sensation)

Started by wlashack, April 03, 2012, 13:34:44

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

JindraJJ

#15
Já se tedy hlásím též s padáním. Mám Samsung Galaxy S II. Padá to zvláštně několika způsoby: při rychlém +/- zoomování mapy, při navádění na bod, ale i při klidu, kdy mám ke keši stovky metrů a tudíž telefon jen nesu v ruce a najednou zamknutá obrazovka a Locus je pryč. Mám zakoupený Locus Pro. Na tento program jsem si zvyknul úplně návykově a nevyměnil bych ho za žádný jiný, fakt parádní práce :). Jen to padání. Třeba záznam trasy ani nezapínám, protože když to spadne, tak je to k ničemu, musím začínat zaznamenávat znovu až z místa spadnutí aplikace. CatLog mám odteď nainstalován, tak pošlu logy až to sletí. "Povolit periodické aktualizace" mám již delší dobu vypnuté, jestli někdy vůbec kdy zapnuté byly. Díky.
  •  

Menion

#16
Jindo děje se ti to i s poslední Market verzí Locusu? 2.3.3 .. tam by to snad mělo být vše konečně v pořádku
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#17
Já se ještě zeptám k aktuální verzi Locusu - ten fix znamená, že už Locus už nemá padat, i když tu periodickou aktualizaci zapnu?
  •  

Menion

#18
no problém je že naprosto netuším proč to předtím padalo! Celé jsem to přepsal a uděla malinko jinak a podle prvních ohlasů vypadá že to funguje. Doporučuju tedy vyzkoušet. Osobně mi to nikdy nezlobilo, takže bohužel nemůžu testovat ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Martin Sloup

#19
Nápodobně. V úterý mi to padlo vždy, když jsem po delší době odemknul obrazovku. O víkendu se to pokusím otestovat s poslední verzí.
Autor of Geocaching4Locus add-on
  •  

Menion

#20
díky arcao. Ani jsem ti neříkal protože jsme nakonec zjistily že je to kvůli "Periodic updates" ale děje se to i bez addonu - sálodlouhá diskuze je na getSatisfaction. Musí to být nějaký bug v Androidu (pravděpdoobně jen 2.3.x). Locus prostě zmizí a v logu nic není ... roztomilé

ale předělal jsem způsob jakým se ta data pro Periodic udpate připravují a prý to pomohlo, tak uvidíš též
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •