Jeden drobný postřeh po aktualizaci pluginu Geocaching4Locus

Started by wlashack, April 25, 2012, 07:27:56

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zaktualizoval jsem před časem plugin Geocaching4Locus a až včera jsem úplnou náhodou zjistil toto:
Plugin jsem spouštěl tlačítkem na bočním panelu Locusu (ručně jsem si je tam přidal). Až poté, co jsem toto tlačítko náhodou odebral a znovu přidal se mi plugin zobrazil v nové podobě.    :?: :shock:  :idea:  8-)
  •  

Homi

A co nam ta nova podoba prinesla?
Homi
  •  

Homi

A kdyz uz spickuju, tak se zkusim poptat (s Locusem zatim delam kratce):
1) Daji se nejak hromadne aktualizovat kesky? Nasel jen moznost po jedne.
Homi
  •  

wlashack

Pokud vím, tak tohle bohužel Locus neumí. Tohle by asi mohl jednou zvládat spíš ten plugin, Locus není primárně geocachingová aplikace.
Používám k tomu program GeoGet na PC, kterej krom jiného umí i hromadné aktualizace a pak kešky do Locusu vyexportuju jako PQ.
  •  

Homi

Jsem rad, ze aspon nekdo se mnou bavi skoda, ze tato funkce nepribyla do nove verze pluginu (pro rejpaly addonu).
Tak se jeste poptam zkusenych keskaru, pokud mam tento plugin, co navic mi nabidne c:geo? Mam HTC Desite, tak setrim mistem. C:geo, pouzivam jeste puvodni verzi, pak se tam neco resilo kvuli copyrightu a byla nejaka omezeni, je duvod prejit na novejsi verzi (teda pokud vubec, kdyz mam ted Locus s pluginem)?
Homi
  •  

Menion

jen poznámka z mojí strany. To že to v addonu není nevázne na straně Arcaa, ale na mojí. Nejde to jednoduše dodělat v addonu, musím na to Locus připravit, což jsem ještě neudělal (i kdžy mě o to Arcao již žádal)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Homi

Jeste, kdyz pouzivas GeoGet, pripadne jinak (treba primo pres Locus), lze nejak nastavit upozorneni na novou kesku (nejakem okoli cca 50 km), s nejaky zpozdenim (nejsem PM)? Ten GeoGet jsem chvilku zkousel, ale moc jej nepochopil (tedy asi nechtel pochopit, mel jsem dojem, ze je to spis pro PM nebo se mylim?).
Homi
  •  

wlashack

Nevím o tom, že by nějaké takovéhle upozorňování šlo. Vím jen o tom, že jako PM si můžu tuhle funkci zaktivovat, ale neudělal jsem to zatím. GeoGet je výbornej, ale je potřeba si jej v klidu nejdřív osahat a naučit se s ním dělat. Podobně jako Locus obsahuje spoustu užitečných věcí. Já využívám nejvíc právě to, že si kešky v GeoGetu různě filtruju a pak si ty vyfiltrované seznamy kešek nahrávám do Locusu do složek (Nejbodovanější, Noční, atd.). Nejsem kombajnér (možná proto nevyužívám to upozorňování na nové keše), ale spíš dobrodruh. Mám rád kešky spojené s nějakým zajímavým dobrodružstvím, a takové se dají najít právě tím filtrem podle atributů.
  •