Kompas vs. mapa (geocaching)

Started by Sodobar, March 29, 2012, 21:42:38

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sodobar

Ahoj,
používám Locus mimo jiné i na geocaching. Podle mapy dojdu k nějakému waypointu a když jsem blízko, tak přepnu na kompas. Tohle přepínání kompas - mapa mě moc nebaví a rád bych viděl obojí (například, když hledám keš, nemůžu ji najít, tak se chci podívat na hint, musím vyskočit z kompas obrazovky, kliknou na ikonu na mapě, otevřít detail, tam kliknou na klíček a pak zase spouštět kompas). Nešlo by přidat drobnou funkci (pokud už tam není), že by se kompas nezobrazil jen jako samostatná obrazovka, ale byla by možnost zobrazit malý kompas (zabíral by tak 1/5 obrazovky) někde v rohu mapy?
Mimochodem, nedá se někde nastavit aby se při spuštění gps automaticky spustilo nahrávání trasy?
Na obojí jsem byl zvyklý z Oziho a i po půl roce spokojeného užívání Locusu mi to chybí... :-)
Dík.
  •  

Egon

#1
pro zobrazení kompasu na mapě zkus Vlastní obrazovku
  •  

cz_bew

#2
Ahoj.
Pokud navigujes na kes kompasem, mel by jsi mit v prave horni casti ikonku "tradicky" ktera prepina na listing kese. Pokud jsem na mape a jsem v rezimu navadeni, nejefektivnejsi na prepnuti zpet na kompas mi prijde vytahnout si prepinatko do praveho panelu a jednim ťapnutim mit zase kompas.
  •  

Sodobar

#3
Díky za tipy, vyzkouším!
  •